Zajrzyj !

Dmuchane, baśniowe krainy – zabawa pełna wrzasku dzieci

Autor dnia 23 sierpnia 2013

Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę, że uśmiech jego dziecka jest po prostu bezcenny. Radosny, roześmiany malec to widok, który rozczula i cieszy. Nic więc dziwnego, że wciąż szukamy dla naszych dzieci rozrywek, które nie polegają tylko na oglądaniu kreskówek na komputerze lub bezczynnym snuciu się z kąta w kąt. Oczywistym jest to, że zimne miesiące generują potrzebę szukania zabawy w domu, ale kiedy tylko zaczyna się lato, nasze dziecko powinno spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Jest to najlepsze rozwiązanie zarówno dla jego samopoczucia, jak również rozwoju.

Jeżeli wycieczki rowerowe, wypad nad jezioro oraz wakacje na wsi to nie jedyne, co chcemy podarować naszemu dziecku idealnym rozwiązaniem będzie wizyta na dmuchanym placu zabaw. Ta alternatywa dla tradycyjnych, nie zawsze bezpiecznych placów zabaw, które tak często widzimy na terenie osiedli mieszkaniowych, jest nie tylko wspaniałą rozrywką, ale przede wszystkim bezpiecznym miejscem. Projektanci dmuchanym obiektów zdają sobie również sprawę z tego, że niezbędnym elementem takiego produktu, jest jego fantazyjny wygląd. Dlatego też wszelkie atrakcje na dmuchanym placu zabaw są bajecznie kolorowe. Sam widok dmuchanego zamku, basenu pełnego piłeczek lub dmuchanej zjeżdżalni jest dla dziecka wprost oczarowujący. Możemy mieć pewność, że przez wiele godzin w takim miejscu nasze dziecko zupełnie podda się szalonej zabawie wśród innych dzieci, a my nie będziemy musieli uważać na każdy jego ruch, ponieważ dmuchane obiekty zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w czasie harców na placu zabaw. Warto zaznaczyć, że w przypadku dmuchanych placów zabaw mają one najlepsze zastosowanie w czasie imprez plenerowych, dlatego też ich poszczególne elementy są znacznie większe niż w przypadku produktów, które przeznaczone są do ogrodu. Jest to również oczywista konsekwencja tego, że w zabawie takiej bierze znacznie większa ilość dzieci.

Zaczarowany świat

Dmuchane place zabaw to również bardzo ciekawe formy. Na pewno mały kibic nie będzie mógł przejść obok obiektu w kształcie piłki.

 pilka-dmuchance

http://happyhop.pl/dmuchance-komercyjne/pilka

Prawdziwi rycerze z pewnością będą chcieli zwiedzić prawdziwy rycerski zamek, a rodzice mogą mieć pewność, że wizyta zakończy się na długiej zabawie wewnątrz zamku.

 zamek-rycerski-dmuchance

http://happyhop.pl/dmuchance-komercyjne/zamek-rycerski

Dzieci, które uwielbiają naturę, egzotyczne miejsca oraz zabawę zachwycone będą możliwością przybywania w dżungli, która będzie doskonałym bodźcem działającym na wyobraźnię naszych pociech.

 dzungla-duza-dmuchance

http://happyhop.pl/dmuchance-komercyjne/dzungla-2

Równie silnie na wyobraźnię podziała grzybek, który sprawia wrażenie domku dla krasnali. Dzieci na pewno chętnie spędzą w nim czas wyobrażając sobie prawdziwy, leśny domek, pełen skrzatów i przyjaznych zwierzątek.

 grzybek-dmuchance

http://happyhop.pl/dmuchance-komercyjne/grzybek

Natomiast amatorom wody, wodnych stworzeń oraz błękitnego koloru nad wyraz spodoba się super delfin, który sprowadza na myśl ocean, szum wody oraz dźwięki wydawane przez delfiny.

 super-delfin-dmuchance

http://happyhop.pl/dmuchance-komercyjne/super-delfin

Radosne piłeczki

Równie atrakcyjne są baseny pełne piłeczek. Ta zdrowa, wyjątkowa rozrywka jest kochana przez dzieciaki na całym świecie. Nic więc dziwnego, że kiedy nasza pociecha zobaczy ogromny basen pełen małych, kolorowych piłeczek, natychmiast będzie chciała w nim zanurkować. Samo przyglądanie się dziecku, które z beztroską radością szaleje w bezpiecznym, kolorowym basenie jest przyjemnością, więc radość naszego dziecka możemy sobie tylko wyobrazić. W przypadku dmuchanych basenów, możemy spotkać się z podstawową wersją, taką jak ta poniżej;

 baseny-z-pileczkami-inne

http://happyhop.pl/oferta/baseny-z-pileczkami

Lub wersją tematyczną;

baseny-z-pileczkami
http://happyhop.pl/oferta/baseny-z-pileczkami

Dmuchane place zabaw to doskonała rozrywka dla dzieci. Bezpieczne oraz przyjemne w dotyku obiekty zapewnią długie godziny zwariowanych harców. Nie ma dziecka, które nie chciałoby spędzić choć kilku chwil w magicznej krainie lub basenie pełnym przyjemnych w dotyku piłeczek. Dodatkowo nasze dziecko będzie miało możliwość zabawy z innymi dziećmi, co jest jednym z najważniejszych elementów rozwoju każdej pociechy. Fantazyjne kształty i dopasowane do gustu dziecka kolory będą rozwijać wyobraźnię i sprawiać wrażenie przeniesienia się do bajkowej krainy, której jak wiadomo, dzieci nigdy nie mają dość.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dmuchańce podarują dziecku wspomnienia pełne uśmiechu!

Czy wspominamy z dzieciństwa coś mocniej, niż szalone zabawy do późnego wieczora latem, wypieki oznaczające cały dzień na świeżym powietrzu...

Akcesoria na drugie śniadanie – idealne do szkoły

Ile razy zdarzało się tak, że Twoje dziecko wracało ze szkoły z niezjedzonym drugim śniadaniem? Jeśli taka sytuacja powtarzała się...

Czas do szkoły, czyli wyprawka dla hipsterów

Koniec wakacji zawsze oznacza stopniowe kompletowanie wyprawki. Zakup nowych podręczników to przecież nie wszystko. Trzeba kupić zeszyty, niezbędny jest piórnik,...

Zamknij