Zajrzyj !

TOP 3: wózki dziecięce dla aktywnych rodzin

Autor dnia 2 listopada 2015

 

Rodzina rodzinie nie równa. Jedni lubią spędzać czas w zaciszu domowego ogniska inni jeżdżą, gdzie tylko dusza zapragnie, odkrywać wspólnie świat. Dla takich właśnie, aktywnych rodzin, przygotowaliśmy specjalny ranking najlepszych wózków dla dzieci.

Wózki dziecięce do podróży
Nasze kryteria to:

  • przystosowanie do transportu (waga, składanie);
  • bezpieczeństwo (odpowiednie certyfikaty, testy);
  • kompatybilność z innymi produktami, np. z fotelikiem samochodowym;
  • ogólna jakość wykonania całego wózka.

Wózki dla dziecka idealne do podróży

Jest grono wózków, które w zadowalającym stopniu spełniają powyższe kryteria. Ale biorąc pod uwagę, dodatkowo, stosunek jakości do ceny oraz innowacyjność konstrukcji, trzy z nich szczególnie zwróciły naszą uwagę. Poznajcie naszych faworytów:

Wózek Jane Epic

Sportowy design, lekka konstrukcja (niecałe 9 kg) oraz szybkie składanie do kompaktowych rozmiarów (63 x 59 x 33 cm) czynią go jednym z najlepszych na rynku wózków funkcjonalnych. Amortyzowane opony sprawiają, że niezwykle gładko i wygodnie się go prowadzi, zarówno po miejskich chodnikach, jak i kamienistych ścieżkach. Plus za kompatybilność z siedziskiem, gondolą i fotelikiem, niezawodny hamulec i niezależne, tylne zawieszenie.

Wózek Jane Epic

e-runtime.pl/wozek-jane-epic
Cena: około 1800 zł

 

Wózek Baby Jogger City Mini

Niesamowicie lekka spacerówka (tylko 7,6 kg) dla dzieci do 15 kg. Składana jednym ruchem pociągnięcia za pasek do rozmiaru 80 x 62 x 21cm. Kompatybilny z gondolą i fotelikiem z grupy 0+. Plus za praktyczne rozwiązania: duże okienka w budce, tacka dla dziecka, uchwyt na kubek, organizer, automatyczna blokada złożonego wózka.

Wózek Baby Jogger City Mini

e-runtime.pl/wozek-baby-jogger
Cena: około 1200 zł

 

Wózek Orbit Baby

Innowacyjny wózek składany jedną ręką – przekręcasz, podnosisz i gotowe! Po złożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca. Do stelaża można przypiąć zarówno gondolę, jak i spacerowe siedzisko – jeden wózek może służyć dziecku przez 3 lata! Co więcej, bardzo łatwo przekształcić ten wózek w pojazd dla bliźniaków lub dwójki dzieci w różnym wieku.

Każdy rodzaj siedziska jest całkowicie obrotowy. W każdej chwili możesz obrócić dziecko w stronę, w którą zechce patrzeć.

Wózek Orbit Baby

e-runtime.pl/wozek-orbit-baby
Cena za zestaw 5w1: około 4000 zł

Nie pozbawiaj się radości płynącej z wspólnych podróży

Jeżeli Twoja rodzina kocha podróże, nie męczcie się z tradycyjnymi wózkami. Po co, jeżeli dzisiejsza technologia pozwala nam cieszyć się wyjazdami bez uciążliwych nieudogodnień, jakie zawsze były związane z transportem wózka.

Kolejnym argumentem jest cena. Wózki dziecięce dla podróżników nie są dobrem luksusowym. Ich cena jest porównywalna z ich popularnymi na rynku odpowiednikami, nieprzystosowanymi do aktywnego trybu życia rodziców. Warto więc poszukać atrakcyjnej alternatywy i czerpać radość z wspólnych, rodzinnych wyjazdów.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-runtime.pl oferującego wózki dziecięce, foteliki oraz inne artykuły dla ciekawych świata dzieci oraz ich aktywnych rodziców.

 

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wszystko co musisz wiedzieć o bawełnie organicznej dla dziecka

Zakup ubranek dla dzieci, zwłaszcza najmłodszych maluchów, jest dla rodziców sporym wydarzeniem. Na forach internetowych można znaleźć dziesiątki porad, czym...

poduszeczka i kocyk minky Senna Sówka
3 sposoby na to by Twoje dziecko nie zmarzło podczas snu

Chcąc zapewnić maluszkowi spokojny sen w zimne dni i noce zastanawiacie się czym najlepiej przykryć dziecko. Kocyk za dnia? A...

Wesoła zabawa, czyli organizacja urodzin dla dzieci z wykorzystaniem piniat

Dziecięce urodziny, przyjęcie czy innego rodzaju kinderbal wymagają odpowiedniej oprawy. Dzieci są jeszcze na tyle małe, że samodzielnie nie zorganizują...

Zamknij