Zajrzyj !

  3 najlepsze baseny ogrodowe do zabawy dla dzieci

  Autor dnia 24 kwietnia 2016

  Dla Twojego dziecka zwykły basen to za mało? Jeśli chcesz mu zapewnić najlepsze wakacje ?ever?, nawet jeśli ma je spędzić w domu lub u babci, to postaw na zakup basenu ogrodowego, z pomysłem. Ty najlepiej wiesz co lubi i potrafi, a więc mierz jego siły na swoje zamiary i nie wrzucaj latorośli na zbyt głęboką wodę. Albo nie trzęś się zbytnio nad jej bezpieczeństwem. Przesada w żadną stronę nie jest wskazana.

  Maluchy docenią gadżety

  Najmłodszym nie jest wcale potrzebna duża ilość wody. Przeciwnie, mogą się bać głębi, bowiem około 1 roku życia zanika instynkt pływaka z czasów życia prenatalnego. Jeśli pojawił się lęk, dla małego ?straszka? kup basenik tematyczny z zadaszeniem. Dzięki niemu będzie mógł beztrosko taplać się w wodzie, w otoczeniu ciekawych zabawek i kształtów. Do wyboru są muchomorki, parki safari i wiele innych. Takie baseniki z łatwością ustawisz dosłownie wszędzie, na balkonie, w ogrodzie czy na plaży. Twoje dziecko będzie bezpieczne i szczęśliwe, stale stymulowane przez zabawki, stopniowo oswoi się z wodą. To doskonały pomysł na prezent dla roczniaka czy dwulatka.

  1

  http://www.dmuchane.pl/p2136,basenik-dla-dzieci-muchomor-102-x-89-cm-intex-57114.html

  A może plac zabaw?

  I to w dodatku wodny? Większość dzieci zakrzyknie ?WOOOW? i wskoczy do niego bez namysłu, oddając się bajkowo wodnej przygodzie. W wodnym placu zabaw dzieciaki mają do dyspozycji zjeżdżalnie, fontanny i dodatkowy komplet zabawek, który pozwala z wodą czynić cuda. Dziecko może zjeżdżać z pluskiem do wody i staczać wodne bitwy, a przy okazji znajdzie tu upragnioną ochłodę w skwarne dni.

  Niezapomniane lato gwarantowane. Samemu lub w gronie przyjaciół. Dla starszych dzieci, a także dla tych największych, co nadal mają w sobie dziecko, doskonałym pomysłem mogą okazać się ślizgawki wodne. Ślizgawka to nieskończona ilość pomysłów na wspaniałe, wodne wyścigi, na plecach, na brzuchu i jakkolwiek się zapragnie, byleby tylko zachować zdrowy rozsądek.

  Nie jesteście przekonani?

  Bo nie zawsze chcecie moczyć dzieci w wodzie… Możecie zdecydować się również na ?suchy?, dmuchany plac zabaw, który na dodatek można wypełnić piłeczkami i skakać tam jak na trampolinie. To swoista gwarancja, że na długo nie będziecie musieli wynajmować żadnej sali na przyjęcie urodzinowe. Ogród i ów plac zabaw w zupełności wystarczą całej ferajnie.

  3
  http://www.dmuchane.pl/p2121,kojec-dmuchany-z-pilkami-86-x-25-cm-intex-48674.html

  A jeśli jednak chcecie trzymać się wody?

  Bo chcecie nauczyć pociechę pływać albo dziecię po prostu już kocha pływanie, to przyda się na pewno basen rozporowy. To produkt trwalszy i pozwalający na znacznie więcej, niż baseny dmuchane. Ale jednak nie zabiera aż tyle miejsca, co duży basen stelażowy. Rozkłada się on poprzez nalewanie wody. Basen napompowuje się wraz ze wzrostem poziomu wody w basenie. Konstrukcja zwęża się ku górze i zwieńczona jest samo pompującym się kołnierzem. Kołnierz ten zapewnia stabilność i zapobiega wylewaniu się wody, a także chroni dziecko przed wypadnięciem z basenu. Dobierając takowy basen odpowiedniej wielkości możemy zapewnić nawet starszakowi radość z pływania, a także przestrzeń do ochłody i zabawy dla całej rodziny. Basen jest bardo mobilny i łatwo przenosi się w dowolne miejsce. To doskonały pomysł na basenowe party dla dzieci. Kto przebije takie urodziny czy letni piknik w ogrodzie?

  2

  http://www.dmuchane.pl/p1459,basen-ogrodowy-rozporowy-305-x-76-cm-3w1-intex-28124.html

  Jeśli wielkość nie ma znaczenia

  I można sobie pozwolić na więcej to warto pomyśleć o basenie stelażowym. Nie trzeba będzie kopać i prowadzić skomplikowanych prac budowlanych we własnym ogrodzie, a to i tak nie zmieni faktu, że będziemy mieć miejsce rekreacji i możliwość popływania dla całej rodziny. Rodzice przecież też lubią się bawić.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *