Zajrzyj !

  Bezpieczne baseny ogrodowe dla dzieci w przyzwoitej cenie

  Autor dnia 10 marca 2016

  Choć w czasie deszczu dzieci się nudzą, to wodę lubią, szczególnie w dużej ilości. Frajdę może już stanowić przemyślany pomysł na wieczorną kąpiel, ale dopiero basen jest tym, co małe tygrysy lubią najbardziej. Nie zawsze jednak starcza nam czasu albo możliwości, żeby pojechać z nimi na wodne igraszki. Jeśli tylko dysponujemy przestrzenią przed domem, idealnym rozwiązaniem będzie basen ogrodowy. Na rynku jest w czym wybierać jeśli chodzi o tego typu asortyment, ale rodzice chcą jeszcze mieć pewność, że dany produkt będzie bezpieczny dla ich pociech. Podpowiemy więc, jak taki produkt wybrać.

  Dobry basen to wiele sposobów na dobrą zabawę

  Dzieciaki po okresie słodkiego niemowlęctwa zawsze zaczynają bać się wody, która przestała być ich naturalnym środowiskiem. Kupując basen ogrodowy z prawdziwego zdarzenia sprawiasz, że woda ponownie staje się dla dziecka czymś naturalny i przede wszystkim bardzo lubianym. Jak tu bowiem nie chlapać się w tak kolorowym i intrygującym otoczeniu. Nawet jeśli pogoda nie dopisze, basen można wykorzystać ?na sucho? w domu. Może pełnić rolę kojca z piłeczkami. Takie nurkowanie wśród piłek na pewno będzie dobrym wstępem do zanurzenia w wodzie.

  Dla roczniaka i dwulatka najlepszy będzie basenik dmuchany. Wykonany z mocnego winylu, bezpiecznego dla zdrowia. Dobrze, aby posiadał zadaszenie, które dodatkowo osłoni dziecko przed piekącym słońcem. Warto zadbać również o to, aby miał w swej konstrukcji 2 komory powietrzne. Bowiem w razie przebicia jednej z nich basenik nie straci natychmiast swego kształtu, a dziecko nie pozostanie natychmiast praktycznie na gołej ziemi. Dobrze jeśli basen ogrodowy ma profilowane dno, które zapobiegnie niebezpiecznym poślizgom. Niekiedy dno jest również nadmuchiwane. Najmłodszym starczy odrobina wody do pluskania, ale już dwulatek może oczekiwać czegoś więcej.

  Mali ludzie kochają gadżety

  Tym ?więcej?, mogą być dodatkowe zabawki. Dwulatka mogą ucieszyć dodatkowe piłeczki, ringi czy nadmuchiwana zjeżdżalnia. Ale w tym wypadku powinniśmy zwrócić baczną uwagę na stabilność całej konstrukcji. Bez obaw, taką zapewnią nam najlepsi producenci. Jeśli mały człowiek jest bardzo wymagający, możemy pomyśleć nawet o wodnym placu zabaw.

  basen-dmuchany-z-katapulta-angry-birds-sla-dzieci
  http://www.dmuchane.pl/p2035,basen-dmuchany-z-katapulta-angry-birds-147x147x91cm-bestway-96111.html

  Bezpieczny basen rozporowy dla 3 latka

  Tak jak najbardziej. Ogrodowy basen rozporowy jest stabilny i pozwala już na rozpoczęcie prawdziwej nauki pływania. Ma on też grubsze ścianki i jest bardziej odporny na przebicie. A w środku wyściełane są materiałem antypoślizgowym. Sama technika jego rozstawiania jest bardzo prosta. Basen ?stawia się? pod wpływem napełniana go wodą. Nie potrzebujemy więc już żadnych dodatkowych narzędzi. Na rynku w ofercie pojawiły się już również baseny rozporowe dla maluchów poniżej trzeciego roku życia. Oczywiście nie sposób nie wspomnieć również o bajecznej kolorystyce dziecięcych basenów. Ale dziś kolor to przecież nie wszystko. Wiele z nich posiada także licencjonowane grafiki z filmów wytwórni Disney?a. Znajdzie się również Star Wars i parę innych dla tych nieco bardziej wyrośniętych. A jeśli już mowa o tych większych to?

   

  basen-dmuchany-rodzinny-star-wars
  http://www.dmuchane.pl/p2232,basen-dmuchany-rodzinny-star-wars-262-x-175-x-51-cm-bestway-91207.html

  Bezpieczne baseny stelażowe dla starszych dzieci

  Starsze dziecko nie tylko ceni sobie już większą ilość wody, ale też potrzebuje jej, żeby w ogóle móc pływać lub stawiać pierwsze kroki w pływaniu. Większa ilość wody, a także rozmiar dziecka i jego waga sprawiają, że basen musi być bardzo stabilny i posiadać solidną podporę. Te zadania idealnie spełni basen stelażowy, który opiera się na metalowym ożebrowaniu. Powinien posiadać również już własną pompę filtrującą i pokrywę. Te akcesoria zapewnią bowiem właściwy poziom higieny. W takim basenie można się kąpać z przyjaciółmi i całą rodziną. Wybierajmy najlepszą jakość i najlepszych producentów bowiem w tego typu basenach dziecko nie może być narażone na niewłaściwy kontakt z metalową konstrukcją.

  baseny-stelazowe-dla-starszych-dzieci

  Wejdź i poszukaj basenów stelażowych dla dzieci

  Basen to jedna z najbardziej lubianych przez dzieci form zabawy. A dla rodziców, gwarancja najlepszej formy ruchu i ćwiczeń dla dziecka.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *