Zajrzyj !

  Chroń swoje dziecko – sprawdź wybijany identyfikator lub bransoletkę

  Autor dnia 23 lipca 2016

  Bezwzględna ochrona dziecka to kwestia, na której rodzicom powinno zależeć w największym stopniu. Wiadomym jest, że nie ma się wpływu na bieg wszystkich zdarzeń, ale mając taką świadomość i pamiętając iż ?wypadki chodzą po ludziach? warto jest zrobić wszystko co w naszej mocy, aby zwiększyć bezpieczeństwo malucha. Identyfikator dla dziecka w formie nieśmiertelnika lub bransoletki to jeden z tych produktów, który może stanowić także doskonały pomysł na funkcjonalny prezent.

  Okazuje się, że sposobów na zadbanie o dziecko jest wiele ? wśród nich istnieje  jeden coraz bardziej popularny, który powinno się propagować i rozpowszechniać, idealny dla każdego, nie zważając na wiek pociechy. Tą ideą są identyfikatory dla dzieci, które dla nich staną się po prostu ciekawym i modnym gadżetem, natomiast dla rodziców przyniosą ulgę i poczucie, że w razie jakiekolwiek trudnej sytuacji będą zabezpieczone i zawsze będą przy sobie posiadać stalową wojskową blaszkę, na której zostaną wybite najważniejsze dane.

   

  Jak identyfikator dla dziecka wpływa na jego bezpieczeństwo?

  Identyfikatory dla dziecka sprawdzą się w wielu sytuacjach pod warunkiem, że będą umieszczone na nich odpowiednie dane. Nikt nie planuje, że w życiu jego pociechy stanie się coś złego, ale wskazane jest kierować się zasadą ?lepiej zapobiegać…?. Dzięki tym danym, a więc na przykład numerom kontaktowym do rodziców (numer ICE ? In Case of Emergency) ratownicy medyczni, pani nauczycielka bądź pielęgniarka w szkole czy nawet przypadkowi ludzie na ulicy, w zależności od sytuacji, będą w stanie zareagować. Będą oni mogli szybko, bez konieczności marnowania czasu na poszukiwanie telefonu bądź próby porozumienia się z dzieckiem (co nie zawsze jest możliwe), skontaktować się z rodzicem.

  Sytuacje w jakich identyfikator dla dziecka może pomóc bądź nawet uratować życie:

  • wypadek
  • zagubienie się dziecka
  • urazy spowodowane zabawą czy sportem poza domem
  • nagłe problemy zdrowotne

  To najbardziej powszechne zdarzenia, jakie mają miejsce i które potrafią wręcz zmrozić krew w żyłach rodziców ? te najczęstsze to oczywiście nieprzewidziane wypadki w szkole bądź poza nią czy też zagubienie się dziecka na wakacjach albo w pobliżu domu.

  Choć dla wielu wydaje się to niewiarygodne, może przydarzyć się każdemu ? lepiej więc, aby dziecko miało na sobie identyfikator z danymi rodzica. Przekona to dziecko jeśli zauważy, że wygląda on designersko i pewne jest, że nikt inny nie będzie miał na sobie dokładnie takiego samego identyfikatora, bowiem są to produkty personalizowane. Jeden z aspektów, który przemawia za posiadaniem takiego identyfikatora to fakt, iż nie każde dziecko pamięta numer kontaktowy do rodziców. Nigdy nie wiemy co się stanie ? nawet posiadanie telefonu komórkowego to nie gwarant ? nie wiadomo, czy dziecko akurat będzie miało go ze sobą, czy zaistnieje możliwość rozmowy z nim albo czy po prostu nie zapomni najważniejszych danych z powodu towarzyszących takim sytuacjom nerwom.

   

  Typy identyfikatorów dla dzieci

  Identyfikatory dla dzieci wykonywane z wojskowych nieśmiertelników to odzwierciedlenie systemu identyfikacyjnego żołnierzy, który wykorzystywany jest po dzisiaj dzień. Jako, że obecnie są one noszone również przez ludność cywilną, można wybierać spośród wielu wersji, także kolorystycznych. Na blaszkach o zaokrąglonych, a więc bezpiecznych dla dziecka, rantach wybija się dane. Wybijanie (wytłaczanie) ma tutaj kolosalne znaczenie, szczególnie pod względem trwałości, bowiem takie blaszki są odporne na warunki atmosferyczne i z pewnością wytrzymają ciągłą i intensywną eksploatację do jakiej są zdolne dzieci. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż do wykonywania produktów wykorzystywana jest oryginalna maszyna z USA.

  Dwa najbardziej popularne typy identyfikatorów dla dzieci to naszyjnik w postaci nieśmiertelnika (bądź dwóch nieśmiertelników) oraz bransoletka paracord z wplecioną blaszką. Oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań, aby bransoletkę czy nieśmiertelnik zamówili dla siebie również rodzice!

   

  Identyfikator dla dziecka jako nieśmiertelnik

  Nieśmiertelniki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej ? to trwałe blaszki z zaokrąglonymi, nieostrymi rantami, na których z jednej strony wbija się tekst. Nieśmiertelnik można zamówić w wielu wersjach ? jako zestaw dwóch blaszek z gumkami wyciszającymi (silencerami występującymi w różnych kolorach) jaki bez bądź jako wersję pojedynczą. Klienci mogą wybierać również pośród różnych długości łańcuszków kulkowych.

  Identyfikator dla dziecka

   

  Identyfikator dla dziecka jako bransoletka

  Oprócz identyfikatora w formie nieśmiertelnika istnieje również możliwość zamówienia bransoletki, w którą wpleciona jest blaszka nieśmiertelnika. Bransoletka występuje w wersji pojedynczej dla młodszych dzieci, dziewcząt czy też osób preferujących delikatniejszą biżuterię jak i w wersji podwójnej, wybieranej najczęściej dla chłopców.

  Bransoletki wykonywane są z bardzo trwałych linek paracord wykorzystywanych przez spadochroniarzy ? w różnych kolorach!

  Bransoletka paracord

   

  Identyfikator dla dziecka ? gdzie kupić?

  Niekwestionowanym liderem na polskim rynku nieśmiertelników jest firma Engrave, która oferuje te produkty w wielu odsłonach, z przeznaczeniem nie tylko dla ludzi, ale również dla zwierząt. Wykorzystanie nieśmiertelników jest bardzo szerokie ? mogą służyć nie tylko jako identyfikatory dla dzieci, ale również adresówki dla pupili, breloki do kluczy czy zawieszki do bagaży.

  Nieśmiertelniki to bardzo sprytny sposób na obejście niechęci dziecka do noszenia przy sobie danych rodziców. Taki gadżet to nie obciach ? dziecko będzie zadowolone z designerskiego prezentu a Wy jako rodzice pewni, że przygotowaliście je odpowiednio ?na wszelki wypadek? .

  Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz wyczerpującymi informacjami o każdym z produktów, które umieszczone są na Engrave.pl – oficjalnej stronie internetowej sklepu.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *