Zajrzyj !

  Czas do szkoły, czyli wyprawka dla hipsterów

  Autor dnia 12 sierpnia 2013

  Koniec wakacji zawsze oznacza stopniowe kompletowanie wyprawki. Zakup nowych podręczników to przecież nie wszystko. Trzeba kupić zeszyty, niezbędny jest piórnik, bez plecaka również się nie obejdzie. W sklepach na brak asortymentu narzekać nie można. Nawet, jeśli dziecko chce wyróżnić się spośród szkolnych kolegów, poszukując hipsterskiej wyprawki. Prezentujemy najbardziej popularne artykuły szkolne, które powstały z myślą o miłośnikach stylu retro.

  • Plecak Tigro

  Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę, z tym plecakiem z pewnością Ci się to uda. Oryginalny wzór oraz wyraziste połączenie kolorów – to propozycja dla najbardziej odważnych uczniów.

  plecak-tigro

  Źródło: http://www.edziecko.pl/przedszkolak/5,123916,12319103,Hipsterska_wyprawka_do_szkoly.html?i=16

  Plecak został wykonany z najwyżej jakości materiałów, gwarantując wytrzymałość. Powstał z dbałością o najmniejszy nawet detal, by cieszyć w każdym szczególe. Posiada jedną komorę główną, wewnątrz której znajduje się niewielka zasuwana kieszonka – w sam raz na dokumenty czy telefon komórkowy.

  • Muffinkowy worek

  Worek szkolny wcale nie musi być nudny. Doskonałym tego przykładem jest właśnie Muffinkowy worek. To idealna propozycja dla dziewczynek.

  muffinkowy-worek

  Źródło: http://www.edziecko.pl/przedszkolak/5,123916,12319103,Hipsterska_wyprawka_do_szkoly.html?i=4

  Wykonany został z najwyższej jakości lnu w paski. Z przodu znajduje się ciekawa, wykonana z filcu aplikacja – muffinka.

  W prawym dolnym rogu znalazło się miejsce na karteczkę z imieniem i nazwiskiem dziecka. Ponadto posiada ściągające sznureczki w różowym kolorze.

  Jest bardzo pojemny, dlatego sprawdzi się nie tylko jako worek na szkolne obuwie, ale również strój sportowy.

  • Kalkulator

  Nie chodzi jednak o zwykły kalkulator z niewielkimi przyciskami, lecz o kolorowe urządzenie, które sprawi, że dokonywanie matematycznych obliczeń wreszcie przestanie być nudne.

  kalkulator

  Źródło: http://www.edziecko.pl/przedszkolak/5,123916,12319103,Hipsterska_wyprawka_do_szkoly.html?i=20

  Jego atutem są wymiary. Kalkulator jest duży, dlatego liczenie nie stanowi żadnego problemu. Kolorowe przyciski powodują, że urządzenie wyróżnia się na tyle pozostałych.

  Pozwala na wykonywanie najbardziej podstawowych działań matematycznych, m.in. dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, wyciąganie pierwiastków. Posiada funkcje zapamiętywania.

  Kalkulator zasilany jest na baterię słoneczną. Dlatego może być doskonałą propozycją dla miłośników ekologicznych rozwiązań, sprzyjających środowisku naturalnemu.

  • Plecak do kolorowania

  Stworzyć oryginalny plecak z własnym autorskim rysunkiem? Teraz to możliwe, dzięki ofercie Kidzsack. To doskonałe rozwiązanie dla tych dzieci, które skrywają w sobie niespożyty talent plastyczny i chcą dać temu upust.

  plecak-do-kolorowania

  Źródło: http://www.edziecko.pl/przedszkolak/5,123916,12319103,Hipsterska_wyprawka_do_szkoly.html?i=29

  W skład zestawu wchodzi plecak – worek oraz zestaw flamastrów. Na plecaku został naklejony wzór, który należy pokolorować według własnego uznania. Makery są nietoksyczne i zmywalne – tracą swoją barwę po jednorazowym praniu. Dzięki temu, gdy tylko dziecku znudzi się aktualna kolorystka plecaka, można z łatwością wykonać kolejne arcydzieło.

  Bogata oferta sklepów sprawia, że każdy rodzic i dziecko znajdą wszystko to, co niezbędne do stworzenia wyprawki szkolnej, a co doskonale odzwierciedli hipsterski styl.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *