Zajrzyj !

  Dlaczego warto kupować oryginalne ubrania dla dzieci?

  Autor dnia 5 czerwca 2017

  Każdy rodzic chce by jego dziecko miało wszystko to co potrzebne i najlepsze. Dbamy o jego bezpieczeństwo, odpowiednie odżywianie, rozwój, edukację i wiele innych. Spora część rodziców zapomina jednak o tym, jak ważny jest ubiór dziecka. Istnieje szereg powodów dla których warto postawić na modne marki dziecięce. Zatem jakie są to powody i gdzie szukać ekskluzywnych ubranek dla dzieci?

  Przede wszystkim liczy się jakość

  Argumentem przemawiającym za oryginalnymi ubrankami dla dzieci jest jakość jaka kryje się za produktami tych marek. Do produkcji używa się tylko i wyłącznie naturalnych materiałów takich jak bawełna, len, wełna czy też jedwab. Dzięki nim ubranka są bardziej wygodne, miękkie, przewiewne i przyjemne w dotyku. Uważa się je za zdrowsze jako że skóra w nich może oddychać, nie powodują uczuleń ani różnych podrażnień. Proces barwienia odbywa się z wykorzystaniem naturalnych barwników pochodzenia roślinnego. Jeśli dbamy o zdrowie naszego dziecka stosując ekologiczne farby do ścian, antyalergiczne proszki do prania itd. to musimy upewnić się także, że odzież naszych dzieci nie jest wykonana ze sztucznych i nieprzewiewnych materiałów.

  Doskonałym przykładem marki stawiającej na jakość jest Yellowpelota. Ich ubranka to kwintesencja dziecięcej niewinności i lekkości. W kolekcji znajdziemy pastelową odzież nawiązującą stylem do powrotu do natury. Ich mottem jest moda wygodna i unikalna.

  Podobny styl reprezentuje Tocoto Vintage. Oferują oni ubrania dla dzieci do 10. roku życia, w której widać inspirację wakacjami i latem. Marka powstała z miłości do dzieci, dlatego też twórcy zwracają uwagę na jakość wykonania i materiałów.

  Francja elegancja

  Nie należy zapominać, że dzieci podobnie jak dorośli powinny w pewnych sytuacjach wyglądać szykownie, elegancko i zawsze mieć dopasowany strój do okazji. W obecnych czasach eleganckie marki dziecięce oferują taki wybór odzieży, że z pewnością uda nam się wybrać coś dla malucha na urodziny, wesele, chrzciny i inne uroczystości.

  Jedną z eleganckich marek dedykowanych dzieciom jest Mi Pequeno Lucas. Tworzą oni ubrania na każdą okazję stawiając na prostotę i klasykę. Ich oferta eleganckich ubrań jest bardzo bogata, są to m.in. koszule, sukienki, bluzki koszulowe i inne. Wszystko zostało jednak stworzone z myślą o komforcie dziecka, dlatego też nie znajdziemy tutaj tiulowych kreacji.

  Podobną marką jest pochodząca z Paryża Louis Louise. Ubraniom tego duetu nie można odmówić francuskiego szyku i delikatności. W ich kolekcji znajdziemy np. „Wedding Day” przygotowane z myślą o wyjątkowych okazjach.

  Warto zwrócić uwagę także na Little Creative Factory. Tworzą oni odzież nie tylko dla małych dzieci i nastolatków ale i dla kobiet. Ubrania cechuje niewymuszony styl i zwiewne materiały.

  Kształtowanie gustu

  Wybierając ekskluzywne marki dziecięce mamy także wpływ na bardzo istotną kwestię w rozwoju dziecka. Mianowicie jest to kształtowanie się własnego stylu i poczucia estetyki, co nie pozostaje bez znaczenia już od najmłodszych lat. Warto postawić zatem na minimalizm, klasykę i prostotę w barwach. Takie podejście jest polityką takich marek jak choćby Tiny Cottons, Rylee & Cru, Minimalisma a także Hello Simone.

  Poszukujący oryginalnych ubrań dla dzieci mogą skorzystać z zagranicznych serwisów aukcyjnych, stron producentów lub nielicznych polskich sklepów internetowych takich jak makoowka.pl 

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *