Zajrzyj !

  Dmuchańce podarują dziecku wspomnienia pełne uśmiechu!

  Autor dnia 23 sierpnia 2013

  Czy wspominamy z dzieciństwa coś mocniej, niż szalone zabawy do późnego wieczora latem, wypieki oznaczające cały dzień na świeżym powietrzu oraz radość, jaka towarzyszyła nam w tamtych chwilach? Nasze dziecko również powinno tego doświadczyć, najlepiej w bezpiecznych i pewnych warunkach, które dadzą nam pewność, że będzie to dla naszego dziecka rozkoszna zabawa, której nie tylko długo nie zapomni, ale również będzie chciało coraz częściej do niej wracać? Doskonałym rozwiązaniem połączenia bezpieczeństwa i niczym nie ograniczonej zabawy będą dmuchańce. Kolorowe, fantazyjnie zaprojektowane i dostarczające naszym pociechom ogrom zabawy to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Dodatkową atrakcją jest duży wybór dmuchańców, dzięki czemu nawet najbardziej wybredny maluch pokocha swoje nowe miejsce zabaw.

   

  Nadmuchane miejsca zabawy

   

  Wśród bogatej oferty można znaleźć coś dla małych księżniczek, które na pewno chętnie spędzą całe popołudnie w swoim ogromnym zamku.

  zamek-ze-zjezdzalnia
  http://happyhop.pl/zabawki-dmuchane/zamek-ze-zjezdzalnia

   

  Natomiast młodzi astronauci oraz fani kosmosu będą zachwyceni swoją kosmiczną stacją, którą na pewno trzeba będzie obronić przed najazdem obcych cywilizacji, niebezpiecznymi planetami oraz kosmicznymi wojownikami.

  mega-baza-kosmiczna-dmuchance
  http://happyhop.pl/zabawki-dmuchane/mega-baza-kosmiczna

   

  Mali amatorzy dzikich zwierząt, ciekawych eskapad oraz dalekich krain na pewno zachwycą się niesamowicie kolorową oraz egzotyczną dżunglą, która zapewni im rozrywkę na długie godziny.

  dzungla-dmuchance
  http://happyhop.pl/zabawki-dmuchane/dzungla

   

  W wodnym świecie

   

  Amatorzy sportów wodnych oraz całodniowego pluskania się, nie będą chcieli zaprzestać zabaw na wodnej zjeżdżalni, która wyposażona została w armatki. Mając na podwórku taką atrakcję, możemy być pewni, że dzieciaki z sąsiedztwa staną się naszymi częstymi gośćmi latem.

  zjezdzalnia-wodna-basen-dmuchance
  http://happyhop.pl/zabawki-dmuchane/zjezdzalnia-wodna-basen

   

  Dmuchańce są wprost idealną propozycją na lato, kiedy nasze dzieci mogą się w końcu wyszaleć, bawiąc się cały dzień i nie martwiąc się szkolnymi obowiązkami lub obowiązkiem wcześniejszego pójścia do łóżka. Jednak największą atrakcją naszych pociech zdecydowanie są zabawy nad wodą. Nareszcie bitwy morskie oraz przygody zabawek w wodzie nie muszą ograniczać się tylko do łazienkowej wanny. Nic więc dziwnego, że zachwycającym dzieci produktem okazały się dmuchane łódeczki. Bezpieczne, ale dające dziecku poczucie niezależności produkty są doskonałym pomysłem na letni dzień nad morzem, jeziorem lub ogrodowym basenem. W przypadku tego ostatniego doskonale sprawdzi się łódeczka z napędem ręcznym, której bezpieczeństwo zapewnia Europejski certyfikat Bezpieczeństwa TUV -Austria oraz CE.

  lodeczka-z-napedem-recznym
  http://happyhop.pl/lodeczki/lodeczka-napedem-recznym

   

   

  Równie ciekawym rozwiązaniem są łódeczki napędzane elektrycznie zaopatrzone m.in. w wyłącznik czasowy.

  lodeczka-z-napedem-elektrycznym
  http://happyhop.pl/lodeczki/lodeczka-naped-elektryczny

   

  Łódeczki zwierzątka natomiast samym swoim wyglądem spowodują na ustach naszego dziecka ogromny uśmiech i niekończące się zapasy entuzjazmu i energii do zabawy.

  lodeczka-z-napedem-elektrycznym-zwierzeta
  http://happyhop.pl/lodeczki/lodeczka-napedem-elektrycznym-zwierzatka

   

  Marzycielski relaks

  Jeżeli nasze dziecko lubi czytać, oddawać się marzeniom w czasie rysowania i relaksu podwieszana huśtawka typu jaskinia będzie dla niego prezentem wprost idealnym.

  joki?hustawka-podwieszana-typu-jaskinia
  http://happyhop.pl/hamaki/joki-hustawka-podwieszana-typu-jaskinia

   

  Wakacje w ruchu

  W przypadku, kiedy chcemy urozmaicić naszemu dziecku zabawy w ogrodzie, ale zależy nam na jego bezpieczeństwie oraz prawidłowym rozwoju ruchowym nie ma przeszkód przed tym, aby podarować mu zabawę pełną atrakcji, np. za pomocą piaskownicy.

   

  piaskownica
  http://happyhop.pl/ogrodowe-place-zabaw/piaskownica

  Każdemu dziecku na pewno sprawi ogromną radość, jego własna, prywatna zjeżdżalnia. Jest to doskonała opcja zarówno dla jedynaka, rodzeństwa i dzieciaków z sąsiedztwa. Zjeżdżalnie od zawsze należały do miejsc zabaw dzieci, które po prostu nie mają prawa się znudzić.

   

  zjezdzalnia-fala
  http://happyhop.pl/ogrodowe-place-zabaw/zjezdzalnia-fala

   

  Nie mówiąc już o tym, jak wiele zalep posiadają stanowiska gimnastyczne, które zapewnią naszemu dziecku odpowiednią dawkę ruchu oraz ćwiczeń, których coraz częściej brakuje naszym pociechom. Latem, takie stanowisko będzie doskonałym uzupełnieniem wakacyjnych atrakcji.

  stanowisko-gimnastyczne
  http://happyhop.pl/ogrodowe-place-zabaw/stanowisko-gimnastyczne

  Małego pracusia na pewno zajmiemy pracami w ogrodzie lub obowiązkami przydomowymi, kiedy podarujemy mu taczki. Nasza pociecha na pewno z dumą oraz pełną, dziecięcą odpowiedzialnością pomoże nam w domowych obowiązkach za pomocą swojego własnego, profesjonalnego sprzętu.

   

  taczka
  http://happyhop.pl/ogrodowe-place-zabaw/taczka

  Wieczorami natomiast, gondola do huśtawki pozwoli się dziecku zrelaksować i odpocząć po dniu pełnym wrażeń.

  vario?gondola-do-hustawki
  http://happyhop.pl/ogrodowe-place-zabaw/vario-gondola-hustawki

   

  Każda z form dmuchanych, i nie tylko, zabawek oferowanych powyżej zapewni naszemu dziecku długie godziny rozrywki i na pewno nie pozwoli mu się nudzić. Warto sprezentować młodemu człowiekowi tyle rozrywki, na ile zasługuje w czasie wakacji. Niech okres ten będzie dla naszych dzieci bajkowym okresem, który będą wspominać z uśmiechem, kiedy dorosną.

  Opisane w artykule produkty znajdują się na stronie: http://happyhop.pl/ 🙂

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *