Zajrzyj !

  Drewniane klocki – układanki dla najmłodszych

  Autor dnia 30 maja 2013

  Drewniane klocki z wydrukowanym kolorowym wzorem to dla wielu rodziców smak dzieciństwa. Kiedy jeszcze 20 lat temu nie było tak wielkiego wyboru zabawek, klocki – układanki cieszyły się popularnością. Tak pozostało do dziś, choć w sklepach z asortymentem dla najmłodszych nie brakuje bardziej nowoczesnych zabawek. Jednak to, co niesie ze sobą walory edukacyjne, zawsze jest w cenie. Dlatego drewniane klocki – układanki dostępne są w sklepach i teraz.

  Jeśli chcesz podarować swojemu maluchowi zabawkę o walorach edukacyjnych, postaw na układanki z drewna. Dzięki nim dziecko uczy się spostrzegawczości, nabywa umiejętność zapamiętywania, a jednocześnie ćwiczy swoje zdolności manualne.

  Klocki obrazkowe – Zwierzęta na farmie (http://szkolnis.pl/pl/p/Klocki-obrazkowe-Zwierzeta-na-farmie/984) przeznaczone są dla dzieci powyżej 2. roku życia. Pozwalają ułożyć aż 6 różnych obrazków, pobudzając wyobraźnię oraz ćwicząc pamięć. Klocki umieszczone są w praktycznej skrzyneczce, dzięki której bez trudu można utrzymać porządek. Całość została dopracowana w najmniejszym nawet szczególe.

  Innymi układankami, które pozwalają ćwiczyć pamięć i zdolności manualne są klocki Zwierzęta na wsi (http://szkolnis.pl/pl/p/Obrazkowe-klocki-drewniane-zwierzeta-na-wsi/714). Dzięki nim maluch nie tylko pobudza wyobraźnię, ale również zdobywa wiedzę. Obrazki przedstawiają te najbardziej popularne zwierzęta, z którymi dziecko może zetknąć się na wsi. Klocki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3. roku życia.

  Doskonałą propozycją dla chłopców są puzzle drewniane Pojazdy (http://szkolnis.pl/pl/p/Puzzle-drewniane-pojazdy/725). Układanka składa się z 21 elementów, które – po ułożeniu przedstawiają pojazdy z każdej dziedziny transportu. Ciekawa kolorystyka oraz solidne wykonanie to dodatkowe atuty. Układanka pobudza wyobraźnię, a jednocześnie pozwala na poznanie różnorodnych pojazdów.

  Z myślą o młodszych dzieciach – powyżej 10. miesiąca życia powstała układanka Konik (http://szkolnis.pl/pl/p/Ukladanka-konik/678). Składa się z 24 dużych klocków i pozwala na ułożenie nie tylko konika, ale również innych zwierzątek, np. psa, kota, kaczki, krowy, owcy. Każdy obrazek składa się tylko z 4 klocków, dzięki czemu niejeden maluch poradzi sobie z tym wyzwaniem.

  Drewniane klocki – układanki to doskonałe rozwiązanie dla dzieci w każdym wieku. Duże elementy sprawiają, że zabawa jest bezpieczna dla niejednego malucha. Wybór asortymentu pod tym względem jest ogromny, dlatego z powodzeniem każdy rodzic znajdzie coś, co spełni oczekiwania jego pociechy.

   

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *