Zajrzyj !

  Duża układanka drewniana – dzikie zwierzęta

  Autor dnia 29 grudnia 2012

  Ten model ciekawej, drewnianej układanki posiada wymiary: 40 x 30 x1,5 cm, zatem jest całkiem spory. Kolorowa zabawka, przedstawiająca różne dzikie zwierzęta, przeznaczona jest dla dzieci powyżej 2 roku życia.

  Dla dorosłych z pewnością istotny jest fakt, że jest ona w pełni bezpieczna dla dzieci. Zabawka jest bowiem niezwykle solidna i bardzo atrakcyjna w swym wyglądzie. Składa się z 9 starannie wykonanych, wysokojakościowych drewnianych elementów w postaci kolorowych zwierząt, takich jak przykładowo: zebra, słoń, żyrafa czy lew. Każdy z tych elementów posiada specjalny uchwyt w formie główki pinezki. Udogodnienie to nie tylko ułatwia dziecku umieszczenie części układanki we właściwym miejscu, ale również ćwiczy precyzję ruchów jego rączek.

  Decydując się na zakup tej barwnej zabawki, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko nie tylko będzie radośnie spędzać czas, ale i twórczo się rozwijać. Kolorowe elementy układanki bardzo przykuwają dziecięcą uwagę. A dzięki temu, że pomagają maluchom rozpoznawać nazwy dzikich zwierząt, uczą ich kreatywności. Głównie z tego powodu zabawka z powodzeniem wykorzystywana jest w przedszkolach.

  Znajdziesz ją tutaj: http://szkolnis.pl/pl/p/Ukladanka-drewniana-dzikie-zwierzeta-duza/207

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *