Zajrzyj !

  Duże dmuchane klocki edukacyjne – wafle

  Autor dnia 24 października 2012

  Jeśli Twoje dzieci lubią bawić się tradycyjnymi klockami, to te na pewno dadzą im jeszcze więcej frajdy i to dosłownie. Są to bowiem klocki o ponadstandardowych rozmiarach – każdy taki element ma wymiary 35 x 35 cm. To w sam raz na zrobienie czegoś imponującego, co naprawdę podziała na wyobraźnię.

  W pojedynczym zestawie znajduje się w sumie aż 20 takich klocków. 19 z nich to elementy konstrukcyjne, a dodatkowo mamy tu jeden klocek wyposażony w koła, co mocno poszerza katalog możliwych do stworzenia konstrukcji. W wykonaniu klocki te przypominają normalne wafle, bo również łączą się za pomocą promienistych ramion. Można w ten sposób tworzyć choćby domki, wózki czy wieżyczki. Zachęca to dzieci będące w różnym wieku do kreatywnych poszukiwań i pozwala na pracę w grupie z rówieśnikami czy też z dorosłymi.

  Klocki są lekkie, ale jednocześnie bez problemu wytrzymują typowe użytkowanie przez małych budowniczych i nawet ciężar ich ciała. Dzieci mogą więc spokojnie po nich chodzić i siadać na zrobione z nich ławki. Jednocześnie klocki te nadają się do zabaw w domu, jak i w ogrodzie czy na plaży. Jak widać, są też bardzo kolorowe, co jeszcze bardziej zachęca do zabawy.

  Klocki typu WAFLE kupisz tutaj: http://szkolnis.pl/pl/p/Duze-dmuchane-klocki-edukacyjne-wafle/573

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *