Zajrzyj !

  Dzieci oceniają! Akcesoria kuchenne!

  Autor dnia 19 marca 2020

  Przygotowywanie posiłków okazuje się być bardzo ciekawym i interesującym zajęciem dla niejednego dziecka. Wynika to głównie z tego, że dzieci w wieku wczesnodziecięcym naśladują swoich rodziców, stąd rośnie u nich zamiłowanie do przebywania w kuchni i zabawy różnymi narzędziami kuchennymi. Nic więc dziwnego, że akcesoria kuchenne dla dzieci cieszą się dużym zainteresowaniem. Świetnie wpływają na kreatywność dzieci i rozwój ich wyobraźni, a przede wszystkim stanowi niezwykłą zabawę. Warto poznać, które akcesoria kuchenne są najlepiej oceniane i najczęściej wybierane przez najmłodszych użytkowników.

  Numer jeden w rankingu: Akcesoria kuchenne dla dzieci

  Najczęściej wybieranym zestawem w grupie akcesoria kuchenne dla dzieci jest Little Tikes Kuchnia Super Kucharz. Jest to kompaktowy zestaw, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego małego kucharza. Co istotne, produkt został wykonany z niezwykłą dbałością o bezpieczeństwo dzieci, stąd ich materiały są zupełnie odpowiednie dla zabawy.

  Zabawa w małego kucharza stanie się najlepszą z możliwych. W pakiecie znajduje się otwierany piekarnik z dźwiękowym pokrętłem, lodówka wyposażona nawet w kostkarkę, zlewozmywak czy bardzo funkcjonalny wieszak na ściereczkę. Mała kuchnia przypomina tą spotykaną w rzeczywistości, choćby przez to, że znajduje się w niej także pochłaniacz zapachów, mikrofala, ekspres do kawy, palnik gazowy z kurkiem oraz wszystkie niezbędne sprzęty kuchenne. Ponadto, w wyposażeniu znalazła się otwierana szafka z wnęką, talerze, kubki, widelce, łyżki, noże, deska do krojenia, dzbanek na kawę, patelnia oraz telefon.

  Młodzi konsumenci są zachwyceni tą małą kuchnią, twierdzą, że jej wygląd jest dużym plusem. Dorośli użytkownicy zwracają, że zabawka ta została wykonana w bardzo staranny i solidny sposób oraz przynosi wiele radości ich dzieciom. Dedykowana jest dla dzieci powyżej 3 roku. Cena kuchni znajduje się w przedziale do 500 zł, patrząc pod kątem solidnego wykonania i wyposażenia jest ona warta do zainwestowania.

  Drugie miejsce zdaniem dzieci

  Zaraz za Little Tikes w opinii dzieci znalazła się kuchnia Smoby Tefal Bubble. Jest ona odpowiednia dla maluchów powyżej 3 lat. Jej cechami charakterystycznymi jest jej wygląd i kolorystyka, która zachęca najmłodszych do zabawy. To świetna zabawka, która przygotowuje dziecko do dorosłego funkcjonowania w kuchni. Dziecko może ma okazję do naśladowania rodziców i z wykorzystaniem realistycznych narzędzi poczuć się jak dorośli. Kolejną pozytywną kwestią jest to, że jest interaktywna, wystarczy tylko do posażyć kuchnię w dwie baterie AA. Godna uwagi jest imitacja gotującej się wody, co może kojarzyć się dzieciom z rzeczywistymi czynnościami wykonywanymi w normalnej kuchni.

  W wyposażeniu znalazł się blat ze zlewozmywakiem, płyta grzewcza, piekarnik i lodówka z otwieranymi drzwiczkami, zmywarka i pochłaniacz. W kuchni umieszczono także półki i podstawowe narzędzia kuchenne takie jak garnki, patelnie, widelce i inne.

  W opinii dzieci i rodziców zabawka ta polecana ze względu na jej realistyczność, tzn. że wyglądem bardzo nawiązuje do tradycyjnej kuchni. Zachwalana jest także ilość akcesoriów, które urozmaicają zabawę. Rodziców zachęca przede wszystkim cena, bo kosztuje ona około 200zł.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *