Zajrzyj !

  Gadżety dla dziecka

  Autor dnia 31 października 2014

  Z kupowaniem prezentów są zawsze problemy. Niby pomysłów jest wiele, jednak gdy przychodzi co do czego, nagle okazuje się, że ich brak. Dotyczy to również prezentów dla dzieci. Teoretycznie zabawek w sklepach jest pod dostatkiem, ale niestety nie zawsze wiemy, na którą z nich się zdecydować. Oto kilka pomysłów, co można kupić dziecku w prezencie.

  141458204737064300

  Gadżety dla niemowlaka

  Oczywiście w pierwsze kolejności, zawsze przychodzą nam na myśl ubranka. Jest to świetny pomysł, jeżeli tylko wiemy, jaki rozmiar kupić. W przypadku małych dzieci, bardzo przydatne mogą okazać się body – tego nigdy za wiele.  Miękki kocyk, ogrzewany śpiworek dla dziecka, bujaczek  – zawsze się przydają. Idąc w odwiedziny do nowonarodzonego dziecka, zawsze można kupić coś z myślą o rodzicach. Świetnym pomysłem jest zakup laktatora lub elektronicznej niani. Możemy też pójść o krok dalej i kupić wideo nianię. Jeżeli nasz budżet nam na to nie pozwala, zawsze można złożyć się na taki prezent z innymi zaproszonymi gośćmi. Jeżeli wiemy już, że takie gadżety są już w posiadaniu rodziców, zawsze można zdecydować się na zakup sterylizatora butelek.
  Jeżeli nie mamy już pomysłu, zawsze możemy pójść w klasykę – grzechotka, buteleczka, przytulanka lub paczka pieluch. Ten ostatni prezent na pewno sprawi radość nie jednemu rodzicowi.

  Gadżety dla większych dzieci

  Jak to powiadają, małe dzieci, mały problem, duże dzieci, duży problem. To powiedzenie można również odnieść do zakupu prezentów. Starszym dzieciom warto kupować bardziej edukacyjne rzeczy – nauka przez zabawę. Świetnym pomysłem na prezent są maty edukacyjne. Dla starszych dzieci, powyżej 1. roku życia, dostępne są też różne książeczki edukacyjne, dzięki którym dzieci szybciej się rozwijają. Tego typu książeczki można dobrać do wieku dziecka. Krzesełko edukacyjne to ostatnio hit – przeznaczone jest dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia. Rozwija ono dziecko manualnie, umysłowo, ruchowo. Uczy literek, cyferek, kolorów, a nawet zwrotów grzecznościowych. Dużą popularnością cieszą się ostatnio również stoliki do liczenia. Zawiera tablicę, liczydło i wiele innych kolorowych elementów, dzięki którym dziecko uczy się alfabetu i liczenia. Nie ma chyba na  świecie dziecka, które nie przechodziłoby przez okres bawienia się telefonem. Na szczęście na rynku jest bardzo duży wybór tego typu zabawek.

  Wybór zabawek dla dzieci wcale nie jest taki prosty. Warto pomyśleć o tym wcześniej. Dzięki temu będziemy mieć szansę kupić wyjątkowy prezent, a nie kolejną maskotkę na półkę.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *