Zajrzyj !

  Jak kupić dmuchany zamek, który klienci chętnie wynajmą? Miniporadnik zakupowy dla Twojego biznesu

  Autor dnia 30 października 2023

  Gdy nadchodzi czas zabawy w plenerze, wiele osób zaczyna poszukiwać dmuchańców na rozmaite imprezy szkolne, przyjęcia urodzinowe czy letnie pikniki rodzinne. Wzrost zapotrzebowania na takie atrakcje to szansa na zysk dla osób, które je posiadają. Wynajem dmuchańców może być nie tylko dochodowym dodatkiem do już prowadzonej działalności, lecz również świetnym pomysłem na biznes sam w sobie. Aby firma mogła zarabiać i cieszyła się uznaniem wśród klientów, warto wiedzieć, jak wyposażyć ją w odpowiednie atrakcje.

  Czy potrzeba dużego budżetu, by kupić dmuchany zamek?

  Dmuchańce bardzo różnią się pod kątem cen — ich koszt zależy głównie od tego, jak duża i skomplikowana jest dana konstrukcja. Dmuchane zamki zazwyczaj należą do tańszych atrakcji, w związku z czym są świetnym wyborem także dla przedsiębiorców o niewielkim budżecie. Niewielkie, proste konstrukcje można kupić już za 5 tysięcy złotych. Ceny średnich i dużych, bardziej złożonych modeli zaczynają się już od ok. 8 tys. zł. Jak zatem widzisz, dysponując budżetem na poziomie kilkunastu tysięcy złotych, możesz zaopatrzyć swoją firmę w kilka atrakcji lub bardziej urozmaicić ofertę, wybierając jeden zamek oraz jedną zjeżdżalnię dmuchaną.

  Jakie zamki dmuchane mają szansę spodobać się Twoim klientom?

  Gdy klient zajrzy do Twojej oferty, wygląd dmuchańców będzie pierwszą rzeczą, na którą zwróci uwagę. Jeśli żaden z modeli nie przykuje jego wzroku i nie spodoba mu się, jest mała szansa, że zdecyduje się na nawiązanie współpracy. To właśnie dlatego tak ważne jest, by wybierać dmuchańce o efektownym wyglądzie, takie, które już z daleka przyciągają wzrok i zapraszają do wspólnej zabawy. Bogata paleta kolorów, ciekawe i wyraziste nadruki oraz widowiskowe dekoracje 3D pozwolą upewnić się, że obok Twoich zamków dmuchanych nikt nie przejdzie obojętnie.

  Szczególnie dobrym wyborem mogą okazać się dmuchańce tematyczne, czyli przyozdobione elementami, które nawiązują do jednego, wspólnego motywu. Jakie modele tego rodzaju zyskują największą popularność wśród klientów? Przede wszystkim takie, których motywy są powszechnie lubiane wśród najmłodszych i inspirowane są światem dziecięcej wyobraźni. Klientom na pewno spodobają się dmuchane zamki o tematyce tajemniczej dżungli, przygód wesołych piratów, podmorskich krain czy kolorowych klocków.

  Gdzie znaleźć bezpieczne i trwałe zamki dmuchane?

  Kupując zamek dmuchany, masz prawo oczekiwać, że posłuży Ci on znacznie dłużej niż jeden sezon. To właśnie dlatego tak ważne jest, by wybrać atrakcje pochodzące z ofert doświadczonych producentów, przykładających wagę nie tylko do oryginalności, ale i jakości produktów. Dostawca musi być w stanie udowodnić zgodność atrakcji z obowiązującymi przepisami i dostarczyć komplet dokumentów z informacjami umożliwiającymi przeprowadzenie poprawnego montażu oraz bezpieczne użytkowanie dmuchańca. Solidne i wykonane z doskonałej jakości materiałów dmuchane zamki ma w swojej ofercie na przykład polska firma GunGan. Bogaty asortyment atrakcji znajdziesz na stronie https://gungan.pl/68-dmuchane-zamki

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *