Zajrzyj !

  Jaki prezent dla malucha ?

  Autor dnia 2 lutego 2016

  Obecnie świat zabawek oferuje bardzo dużo możliwości dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Z roku na rok przybywają kolejne produkty, które skradają serca najmłodszym i pieniądze z portfela rodziców. Jak jednak nie przegiąć, a z drugiej strony sprawić dziecku przyjemność? Dzisiaj zaproponujemy kilka prezentów dla dzieci, które z pewnością je urzekną.

  furby-783693_640

  Świat zabawek jest pełen przepięknych i kolorowych zabawek, które kuszą nasze maluchy. Czasami z bólem serca wchodzimy do sklepu, bo widzimy, że każda półka przykuwa uwagę dzieci. Dzisiaj zaproponujemy kilka propozycji, które pozwolą sprawić radość w formie prezentu, a jednocześnie nie nadwyrężać portfela rodziców. Zabawki interaktywne i gry planszowe to nasi faworyci!

  W świecie dzieci należy szybko orientować się w najnowszych trendach. Nadążać za bajkami oraz znać imiona ulubionych bohaterów. To nie jest wcale takie łatwe, zwłaszcza, że kreskówki nie są takie jak były jeszcze 10 lat temu. Teraz królują Minionki oraz Kraina Lodu, jednak dziwnie wymawiane imiona bohaterów, mogą nawiązywać do japońskiej mangi…

  Gry planszowe i zabawki interaktywne to super pomysł na prezent dla wielu dzieci. Planszówki pobudzają kreatywność oraz uczą strategicznego myślenia. Nawet jeżeli Twoje dziecko będzie przegrywać za każdym razem, to jednocześnie będzie uczyło się świetnej zabawy oraz niepopełniania tych samych błędów.

  Gra planszowa polegająca na układaniu trakcji sieci kolejowej, to świetna zabawa dla całej rodziny. Nadaje się dla trochę starszych dzieci, które potrafią liczyć i czytać. Planszówka przypomina mapę Stanów Zjednoczonych lub Europy ma zaznaczone ważniejsze miasta. Pomiędzy nimi krzyżują się trasy kolejowe. Cały gra polega na ułożeniu wylosowanej przez siebie trasy i zgarnięciu jak największej liczby punktów.

  Zabawki interaktywne to najmilszy prezent dla najmłodszych dzieci. Są to np. maskotki, które wypowiadają pojedyncze słowa. Dzięki nim maluchy uczą się powtarzać słówka. Mogą być to również zabawki przypominające zwierzątka, które wykonują proste ruchy, np. piesek merdający ogonkiem. Zabawki interaktywne to również wszystkie te, które wydają dźwięki przy wciśnięciu odpowiednich przycisków.

  Jeżeli chcesz sprawić swojemu maluchowi przyjemność i nie wydać na tym wielu pieniędzy zainwestuj w ciekawą planszówkę lub zabawkę interaktywną, np. na http://www.toysplanet.pl/pol_m_Zabawki-Interaktywne-138.html. Są to nasze propozycje, które wiemy, iż urzekają dzieci w każdym wieku! Ciekawa gra, w którą zaangażuje się cała rodzina lub kudłaty piesek zastępujący żywe stworzonko, którego maluch mieć nie może to dobre prezenty, aby zaspokoić dziecięcą potrzebę zabawy!

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *