Zajrzyj !

  Jaki prezent na Chrzciny dla Chłopca?

  Autor dnia 15 września 2016

  Chrzciny to wyjątkowy okres w życiu każdego dziecka, ponieważ stajemy się dziećmi Boga.  Bardzo często jednak nie pamiętamy tego wyjątkowego dnia, ponieważ owa uroczystość odbywa się do roku od naszych narodzin. W nielicznych przypadkach chrzci się dzieci bezpośrednio przed Komunią ? druga klasa podstawówki. Rodzina, przyjaciele oraz goście zastanawiają się jaki prezent na chrzciny dla chłopca byłby najsposobniejszy. Medaliki, zegarki czy elektryczne samochody są zarezerwowane dla rodziców i rodziców chrzestnych. Pozostali goście wręczają najpopularniejszy podarunek, jakimi są pieniądze. Postarajcie się by Wasz upominek był wyjątkowy.

  born_in_personalizowany_sliniak_dla-chlopca-na-chrzciny

  Śliniak: https://mygiftdna.pl/Sliniak-haftowany/Born-In

  Wiele bardzo ciekawych oraz nietuzinkowych prezentów znajdziemy na stronie https://mygiftdna.pl/Prezent-Na-chrzciny-dla-chlopca. Oferta jest niezwykle bogata oraz personalizowana pod każde dziecko. Prezentem, który zostanie z na długie lata z dzieckiem jest okładka gazety. W ramce otrzymujemy okładkę gazety z artykułem i zdjęciem osoby zainteresowanej. Zważywszy na okazję odpowiednim nagłówkiem może być np.: Kubuś witamy Cię w nowym domu, od dziś mamy nowego superbohatera czy Kuba uratuje dziś świat! Możecie puścić swoje wodzy fantazji i zdecydować się na nagłówek najlepiej oddający sytuację. Kolejną propozycją jest obraz małego chłopca na płótnie. Całość oprawiona jest w drewnianą ramę, otrzymując tym samym produkt gotowy do powieszenia na ścianie. Prezentem najmilszym jest z pewnością pluszak. Wielu może się zdziwić, że maskotka dla chłopca, ale w końcu zostanie nią obdarowany niemowlak lubiący przytulać się do wszystkiego co miłe i miękkie w dotyku. Miś posiada koszulkę z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem, czerwonym serduszkiem oraz datą (urodzin czy dniem chrzcin). Ostatnią propozycja jest serca: miarka wzrostu. Małe dzieci bardzo szybko rosną i warto zaznaczać szybkość ich rozwoju. Nie każdy rodzić chce mazać ściany markerami, dlatego owa miarka sprawdzi się idealnie. Po kilkudziesięciu latach, wcześniej mały chłopiec a teraz mężczyzna, będzie mógł pokazać sowim dzieciom jak szybko rósł.

  metryczka_body_niemowlece_na-chrzciny-dla-chlopca

  Body niemowlęce: https://mygiftdna.pl/body-niemowlece/Metryczka

  Prezent na chrzciny dla chłopca powinien być dobierany indywidualnie dla każdego dziecka; nie każdy chłopiec musi lubić wojsko i samochody. Prezenty ze strony mygiftdna.pl to z pewnością upominki, które będą wspaniałą pamiątką.

  Jeden komentarz

   Napisz komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *