Zajrzyj !

  Jaki wybrać fotelik samochodowy?

  Autor dnia 8 listopada 2017

  Podejmując decyzję o zakupie fotelika samochodowego rodzice kierują się wygodą dziecka, ale również tym, by zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Nie bez przyczyny rodzice są zobowiązani dokonać właściwego wyboru fotelika, a nie jest to łatwe z uwagi na szeroki zakres dostępnych produktów na rynku.

  Jednym z interesujących a zarazem praktycznych modeli fotelika samochodowego jest fotelik Romer Trifix i-Size. Jest to fotelik dla większych dzieci od 8-22 kg, w wieku od 15 miesięcy do 4 lat, odpowiedni dla dzieci przy wzroście 76cm-105cm. Produkt ten odznacza się wieloma cechami oprócz gwarancji najwyższego bezpieczeństwa. Fotelik posiada boczne, usztywniane, miękkie ściany boczne SICT inside i wyprofilowany zagłówek, które stają się skutecznymi amortyzatorami główki dziecka podczas uderzenia.

  Fotelik Romer Trifix wyposażony jest także w system Pivot Link Britax Romer, które zapewniają dodatkową ochronę podczas kolizji, zmniejszając siłę uderzenia skierowaną w głowę i ramiona dziecka. Dodatkowo w bokach fotelika został usytuowany pas Top Teather, który zapewniają dziecku większą stabilność dziecku oraz fotelikowi, który dzięki tym pasom nie kręci się na boki. Fotelik wyposażony jest oczywiście w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Odpowiednio rozmieszczone pasy, którego dwa punkty znajdują się u góry fotelika, a kolejne trzy u dołu, łączone klamrą, stanowią wewnętrzną i bezpieczną ochronę dziecka w foteliku.

  Fotelik Romer Trifix i-Size odznacza się również zaletą jaką jest wielostopniowy kont nachylenia fotelika, dzięki czemu dziecko można ułożyć w wygodnej pozycji, która sprawdzi się nawet w wielogodzinnej podróży samochodem. Pokrycie fotelika łatwo utrzymać w czystości, wyposażony jest w ochraniacze, które pokryte są neoprenem, łatwe do ściągania i prania. Dodatkowo ochraniacze te redukują ruchy dziecka w foteliku. Fotelik Romer Trifix i-Size wraz z systemem ISOFIX, pasuje do większości samochodów, jest to fotelik łatwy w zamontowaniu.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *