Zajrzyj !

  Kaftan niemowlęcy ? ciepło, miło, wygodnie

  Autor dnia 24 stycznia 2017

  Zdrowie dziecka i promienny, ufny uśmiech na jego twarzy są dla każdego rodzica największym pragnieniem i spełnieniem marzeń. Zrobią oni wszystko, aby zagwarantować swojemu maleństwu poczucie bezpieczeństwa, odpowiednie warunki do zdrowego rozwoju emocjonalnego i fizycznego oraz pogodną i miłą atmosferę.

  Wszystkie te czynniki są priorytetem dla każdego kochającego rodzica, dlatego pierwsze miesiące życia dziecka są okresem wytężonego zainteresowania potomkiem i rozpoznawania oczekiwań dziecka.

  Na szczęście rodzice nie są osamotnieni w swych staraniach. Z pomocą przychodzą im producenci odzieży niemowlęcej, którzy dzięki doświadczeniu i znajomości oczekiwań klientów mają w swoim asortymencie odzież zapewniającą dziecku wszystko, czego ono potrzebuje.

  Jednym z takich produktów jest kaftan niemowlęcy wykonany z lekkiej, wysokogatunkowej bawełny, która jak wiadomo jest jednym z najlepszych i najczęściej stosowanych materiałów do produkcji odzieży dziecięcej. Jej podstawowym atutem jest miękkość, delikatność oraz duża przepuszczalność. Ubranko dostępne jest w różnych rozmiarach. Dlatego bez trudu można znaleźć wielkość odpowiednią dla wcześniaka, na przykład 50 cm oraz dla dziecka już chodzącego np.138 cm!

  Kaftany niemowlęce dostępne są także w szerokiej palecie barw i wzorów przyjaznych dla rozwoju emocjonalnego dziecka i ilustrujących sympatyczne postacie bajkowe, zwierzątka, kształty czy litery. Kolory i wzory zdobiące kaftanik stanowią doskonałą okazję do zabawy i pierwszych zajęć dydaktycznych ze starszym niemowlęciem. Każda zmiana ubrania może być bowiem okazją do rozpoznawania barw, bohaterów, zwierząt, kształtów czy chwilą na zapoznawanie dziecka z literami i czy cyframi.

  Ponadto tkanina doskonale dopasowuje się do ciała, ale pozwala ?oddychać? delikatnej skórze dziecka i nie krępuje jego ruchów, zapewniając w ten sposób maluszkowi poczucie komfortu i swobodę motoryczną.

  Inną zaletą kaftana niemowlęcego jest rozpinany przód, który gwarantuje bezpieczeństwo oraz wygodę przy przebieraniu, co jak wiadomo zdarza się w pierwszych miesiącach bardzo często.

  Kaftanik niemowlęcy to doskonały wybór dla niemowlęcia od pierwszych dni życia.

  Półśpiochy dla niemowląt gwarancją luzu

  XXI wiek to wiek pędu. Wszyscy się spieszą i mają do załatwienia tysiące spraw dziennie. Ten niekończący się pęd determinuje producentów do dostosowywania swoich towarów do potrzeb klientów. Może to zabrzmi zabawnie, ale jedną z odpowiedzi rynku na ten pośpiech są półśpiochy dla niemowląt!

  Wynika to z faktu, że obecnie najbardziej wymagającymi klientami są rodzice, którzy nagle musieli nieco zwolnić swój codzienny pęd, gdyż na ich drodze pojawiło się szczęście ? dziecko, któremu pragną uchylić nieba i zapewnić mu wszystko, co najlepsze.

  Spędzają z dzieckiem jak najwięcej czasu, opowiadają mu bajki, rozśmieszają, aby dziecko rozwijało się harmonijnie i przyjaznych warunkach. Dbają o regularne posiłki i starają się właściwie zbilansować dietę małego członka rodziny. Nie szczędzą czasu, sił, ani pieniędzy, aby dać swemu potomkowi to, co uważają za najważniejsze.

  Z dużą dbałością podchodzą także do kwestii ubioru. Zależy im przede wszystkim na tym, aby odzież ich pociechy wykonana była z wysokogatunkowych tkanin, aby była wygodna, ładna i modna.

  Wszystkie te warunki spełniają półśpiochy niemowlęce. Są one wykonane z lekkiej bawełny, która zapewnia miękkość, delikatność i przewiewność, ale także doskonale chroni dziecko przed chłodem.

  Półśpioszki są niezastąpionym ubrankiem zarówno dla dziecka leżącego, raczkującego jak i stawiającego pierwsze kroki, gdyż w żaden sposób nie krępują ruchów maluszka.

  Są też świetnym rozwiązaniem dla rodziców, opiekunek, babć i niań, ponieważ zakłada się je bardzo łatwo. To ubranie bardzo praktyczne, dzięki czemu zmiana pieluszki lub przebranie dziecka staje się łatwe, przyjemne i nie zabiera dużo czasu, co jest szczególnie ważne dla samego użytkownika półśpiochów, którego głównym celem jest zabawa, ruch i poznawanie otaczającego go świata.

  Ogromnym atutem półśpiochów niemowlęcych jest duża rozpiętość rozmiarów oraz dostępność produktu w rożnych kolorach, wzorach, gdyż w producenci w trosce o potrzeby swoich małych klientów dbają także o dziecięcy design!

  Śpiochy bawełniane otulają szczęściem

  Powszechnie mówi się, że człowiek rośnie we śnie, tymczasem naukowo już dawno potwierdzono, że okres najintensywniejszego wzrostu przypada na pierwsze miesiące życia. Także w tym okresie dziecko rozwija się emocjonalnie, psychicznie, społecznie i motorycznie. Jeśli przyjmiemy, że dziecko rośnie właśnie we śnie, to logicznym byłoby zadbać, aby ten sen, był jak najwygodniejszy, jak najspokojniejszy i jak najprzyjemniejszy. Takie warunki możemy zagwarantować naszym dzieciom na kilka sposobów, a jeden z nich wiąże się z tym, w czym układamy nasze dziecko do snu.

  Pragnąc zadbać o zdrowy, spokojny i wygodny sen naszej pociechy, trzeba pamiętać o odpowiednim stroju, a jednym z podstawowych elementów nocnego ubranka niemowlęcia są bez wątpienia śpiochy bawełniane.

  Największą zaletą tego ubranka jest komfort. Wykonane z wysokogatunkowej bawełny śpiochy świetnie dopasowują się do ciała niemowlęcia, ale w żaden sposób nie krępują ruchów dziecka. Za to doskonale przytrzymują pieluszkę i zapobiegają jej przesuwaniu oraz przemoczeniu ubranek i pościeli. Estetyczne i bezpieczne guziki znajdujące się na ramionach doskonale utrzymują nocną garderobę maluszka na swoim miejscu, dzięki czemu kaftanik również pozostaje na swoim miejscu, a dziecko nigdy nie budzi się z odkrytymi plecami, co mogłoby je narazić na wychłodzenie. Przed zimnem zabezpieczone są także stópki dziecka, więc nawet bardzo ruchliwe niemowlę, które skopie kołderkę nie zmarznie dzięki śpiochom bawełnianym.

  Zaletą nie mniej ważną jest estetyka śpiochów. Są one dostępne w różnych kolorach, ozdobione rozmaitymi postaciami bajkowymi, zwierzątkami, znaczkami, figurami lub literami i cyframi. Są one świetną okazją dla kreatywnych rodziców, dają bowiem możliwość wykorzystania wzorów umieszczonych na śpiochach jako inspiracji do tworzenia niepowtarzalnych bajek.

  W śpiochach bawełnianych wychowało się wiele pokoleń niemowląt, to niezaprzeczalny dowód, że ta część garderoby jest doskonałą propozycją dla naszego dziecka!

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *