Zajrzyj !

  Klocki CLICS 400 Rollerbox Orange

  Autor dnia 24 października 2012

  Wybór w świecie zabawek, które poza niesieniem radości mogą także czegoś praktycznego nauczyć, jest coraz trudniejszy. Warto jednak samodzielnie znaleźć chwilę na przyjrzenie się kilku propozycjom przed zakupem, by uniknąć rozczarowania.

  Godnymi polecenia produktami są tu zabawki firmy CLICS, jednej z najlepszych, która może pochwalić się europejskimi korzeniami. CLICS pochodzi z Belgii, a zabawki przez nią produkowane należą do najbezpieczniejszych na rynku. Interesującym przykładem klocków edukacyjnych, wyśmienicie łączących walory praktyczne z korzystną ceną, jest model CLICS 400 Rollerbox Orange.

  Warto najpierw podkreślić to, czym wyróżniają się spośród konkurencji w podobnym pułapie cenowym – przede wszystkim klocki te mają świetnie rozwiązany kłopot z opakowaniem, które stało się tu integralną częścią zabawy. Można m.in. wykorzystać koła, które są zamontowane jako element podwozia pudełka, przy konstruowaniu mobilnych pojazdów. W zestawie znajdziemy w sumie kilkaset elementów: 330 klocków CLICS, 18 osi, 8 piramidek, a także naklejki, instrukcje czy złączki.

  Sam system CLICS pozwala na bardzo proste, a zarazem rozwijające wyobraźnię łączenie klocków. Dzięki zaczepom (które działają podobnie do zawiasów) można łączyć klocki nie tylko prostopadle, jak jest to w tradycyjnych konstrukcjach, ale również pod różnymi kątami, co umożliwia składanie np. rozmaitych brył.

  Warto dodać, że wszystkie klocki z serii CLICS maja niezbędne atesty, które obowiązują na terenie całej Unii Europejskiej.

  Klocki CLICS nabędziesz tutaj: http://szkolnis.pl/pl/p/Klocki-CLICS-400-Rollerbox-Orange/693

  Jeden komentarz

  1. gryzek

   29 grudnia 2012 at 14:59

   Moje dzieci to dostały pod choinkę. Zabawa przednia, klocki po prostu super. Bardzo łatwo buduje się różne rzeczy ponieważ łączenia klocków są na zasadzie „klik, klik” – wcale nie potrzeba dużej siły aby je połączyć czy rozłączyć.

   Kolorowe pobudzają fantazję dzieciaków – zbudowały nawet samolot Antonowa 🙂

  Napisz komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Gry dla dzieci, młodzieży i dorosłych – planszówki i pozostałe gry powracają do łask

  Gry planszowe były bardzo popularne i przeżywały szczyt swojej popularności na samym początku swojego istnienia, w czasach kiedy gry komputerowe...

  Gadżety filmowe coraz bardziej popularne w Polsce!

  Każdy szanujący się fan chciałby mieć prawdziwy rekwizyt z planu filmowego. Czasami można je kupić na aukcji, jednak nie wystarczy...

  Odzież dziecięca mamatu, czyli wyjątkowe ubrania dla dzieci.

  Ubieranie dzieci wbrew pozorom wcale nie jest takie proste.  Z różnych względów trudno jest dostosować odpowiednią odzież dziecięcą na daną porę roku. Nie...

  Zamknij