Zajrzyj !

  Klocki drewniane Brik naturalne

  Autor dnia 23 października 2012

  Klocki to uniwersalna zabawka, która od pokoleń dostarcza wiele radości dzieciom. Mogą się nią bawić maluchy w każdym wieku, zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

  Klocki drewniane Brik są w stu procentach naturalne – wykonane zostały z bezsękowego drewna bukowego najwyższej jakości. Na rynku można znaleźć zarówno klocki Brik w naturalnej barwie drewna, jak i kolorowe. Przeznaczone są dla dzieci powyżej dwunastego miesiąca życia.

  Mimo swojej prostoty konstrukcyjnej, klocki te skutecznie pobudzają wyobraźnię dzieci, a także wspomagają koordynację ruchową oraz są impulsem do treningów motorycznych. Uznawane są za jedną z najprostszych i ogólnodostępnych zabawek edukacyjnych, przede wszystkim dlatego, że umożliwiają poznawanie podstawowych figur geometrycznych. Bez wątpienia pomagają również dzieciom realizować swoje plany konstrukcyjne.

  Drewnianymi klockami Brik naturalnymi może bawić się nawet niemowlę, które z pewnością będzie niezwykle usatysfakcjonowane dotykając, oglądając, a nawet smakując je. W późniejszym okresie życia maluch może budować swoje pierwsze konstrukcje. To doskonały sposób na zabawę w gronie rówieśników, a nawet z rodzicami.

  Niezawodnie rozwijają one kreatywność, pozwalając dziecku na realizowanie swoich własnych planów i inspirując do twórczej zabawy. Klocki to również doskonały trening motoryki. Nawet zwykłe przesuwanie elementów, precyzyjne układanie ich, tworzenie konstrukcji małych i dużych ma niebanalny wpływ na rozwój malucha.

  To najlepsze jakościowo klocki dostępne obecnie na polskim rynku, zresztą produkowane są w naszym kraju. Klocki Brik są całkowicie bezpieczne dla dzieci, ponieważ nie posiadają żadnych syntetycznych substancji chemicznych, a więc nawet, jeśli nasz maluch weźmie je do buzi, nic mu nie grozi.

  Jak więc się okazuje, zalet kloców jest bardzo wiele. Warto odkryć je wszystkie wraz ze swoim dzieckiem!

  Klocki nabędziesz tutaj: http://szkolnis.pl/pl/p/Klocki-drewniane-Brik-naturalne-100-el./794

  Napisz komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Gry dla dzieci, młodzieży i dorosłych – planszówki i pozostałe gry powracają do łask

  Gry planszowe były bardzo popularne i przeżywały szczyt swojej popularności na samym początku swojego istnienia, w czasach kiedy gry komputerowe...

  Gadżety filmowe coraz bardziej popularne w Polsce!

  Każdy szanujący się fan chciałby mieć prawdziwy rekwizyt z planu filmowego. Czasami można je kupić na aukcji, jednak nie wystarczy...

  Odzież dziecięca mamatu, czyli wyjątkowe ubrania dla dzieci.

  Ubieranie dzieci wbrew pozorom wcale nie jest takie proste.  Z różnych względów trudno jest dostosować odpowiednią odzież dziecięcą na daną porę roku. Nie...

  Zamknij