Zajrzyj !

  Marzenie każdego dziecka – samochód na akumulator

  Autor dnia 30 lipca 2019

  Marzeniem każdego malucha jest posiadać własny samochód dla dzieci na akumulator. Dzięki posiadaniu takiego pojazdu, poczują się jak dorośli. Będą mogli mieć takie samo auto, jak mama czy tata, i w nieskrępowany sposób beztrosko przemierzać alejki w parku czy chodniki na własnym osiedlu otoczeni podziwem innych, bawiących się dzieci. W końcu każde dziecko lubi naśladować dorosłych i robić to co rodzice. Dlatego też popularność takich aut dla dzieci z każdym rokiem rośnie i na stałe już wpisały się w krajobraz parków i placów zabaw.

  Samochód na akumulator to doskonały pomysł na prezent dla naszego dziecka. Nie tylko jest całkowicie bezpieczny, jeśli tylko wybierzemy właściwy dla malucha model, ale także daje mu niesłychaną frajdę z zabawy.

  Na rynku dostępnych jest dużo modeli aut na akumulator dla dzieci. Od tych najprostszych, nielicencjonowanych w cenie około 500 złotych udających sportowe kabriolety, suvy czy jeepy z dziwacznie brzmiącymi nazwami (Mesio, Beema czy Audik), aż po naprawdę realistycznie wykonane z dużą dbałością o szczegóły pojazdy akumulatorowe na licencji Audi, BMW czy Mercedesa mogące z dumą posługiwać się niezniekształconą nazwą producenta samochodów.

  Na początek może sportowy kabriolet?

  Wśród wielu pojazdów akumulatorowych, które można polecić mniejszemu dziecku (2-3 latkowi) do zabawy jest sportowy kabriolet typu Mercedes SL400 czy Audi TT Quatro. Wygląda jak rasowe auto prosto z renomowanego salonu, a jednocześnie jest bezpieczne i proste w obsłudze. Dzięki niewielkiej mocy silników (najczęściej 2x35W) porusza się stosunkowo wolno, umożliwiając rodzicowi swobodny nadzór nad dzieckiem.
  Dodatkowo dzięki wyposażeniu auta w pilot zdalnego sterowania rodzic może pomagać swojemu dziecku w sterowaniu pojazdem, sterując zarówno kierunkiem jazdy jak i jego prędkością, a w przypadku jakiegokolwiek niebezpieczeństwa może natychmiast zatrzymać pojazd przy pomocy przycisku Stop.
  Każde dziecko i jego opiekun w takim samochodzie po prostu się zakocha. Będzie zachwycone, że może jeździć takim pojazdem i chwalić się, ze ma super wypasioną brykę, jakiej zazdroszczą mu pozostałe dzieci.

  Duży suv lub elegancka limuzyna dla starszaka

  Dzieciom, które ukończyły już 3 roczek życia możemy kupić już nieco większe i mocniejsze auta. Są one wyposażane w duże 2 lub 4 silniki elektryczne o mocy 45W. W związku z tym, duże dziecko będzie mogło z powodzeniem jeździć takim samochodem po parkowych alejkach lub przydomowej działce. Będzie dzięki temu spędzało zdecydowanie więcej czasu na świeżym powietrzu i na zabawach z rówieśnikami, co dla każdego rodzica będzie bardzo dobrą wiadomością. Także on dzięki konieczności niewielkiej kontroli dziecka będzie również codziennie zmuszony do regularnego spaceru.

  Auta dla dzieci na akumulator są zasilane żelowymi akumulatorami. Gdy pojazd zostanie naładowany w domu, można z niego bez żadnych problemów korzystać przez godzinę lub dwie. Następnie zmuszeni jesteśmy podłączyć auto do ładowarki lub zamontować drugi, naładowany akumulator. Zapewnia to jazdę samochodem nawet do trzech godzin.
  Tak jak w autach dla najmłodszych są dwie opcje jego sterowania: samodzielnie przez dziecko lub zdalnie przy użyciu pilota. Ta druga opcja jest idealna dla rodziców chcących zwiększyć bezpieczeństwo dziecka jadącego autem i zapobiec ewentualnym zagrożeniom. Można będzie kontrolować to, gdzie dziecko skręca i z jaką prędkością jedzenie. Spowoduje to, że nic złego mu się nie stanie podczas korzystania z takiego pojazdu.

  Samochód może poruszać się w dwóch prędkościach zarówno do przodu, jak i do tyłu. Taki pojazd jest w pełni dostosowany do potrzeb dziecka. W związku z tym, na pewno będzie ono mogło z niego korzystać bez żadnych problemów. Warto więc zdecydować się na takie właśnie zabawki dla dzieci, które są niezwykle funkcjonalne i mobilne. Dziecko z otrzymania takiego prezentu będzie zachwycone, a dumny rodzic zyska szacunek i poważanie na placu zabaw zarówno wśród dzieci jak i ich opiekunów.

  Opisane pojazdy dla dzieci kupicie w Sklepie Internetowym TechSat24.pl

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *