Zajrzyj !

  Maty piankowe – małe

  Autor dnia 24 października 2012

  Klocki piankowe to warte polecenia zabawki dla najmłodszych, które pozwalają przede wszystkim na oswojenie dziecka z abstrakcyjnym typem zabawy.

  Rodzice zwykle doceniają bezpieczeństwo, które zapewniają elementy wykonane z pianki – w przeciwieństwie do plastikowych zabawek nie ma tu niewielkich czy ruchomych części, które mogą stać się poważnym zagrożeniem. Dzięki sporym wymiarom (16,5 x 16,5 cm) można być pewnym, że klocki są zarówno bezpieczne, jak i na tyle duże, by nie zniechęcić malucha do jego pierwszych konstrukcji. Co ważne, możemy wybierać w sześciu zestawach tematycznych, różniących się naniesionymi grafikami.

  Zastosowanie przejętych rodem z puzzli zaczepów łączących pojedyncze klocki gwarantuje proste i solidne budowanie kolejnych konstrukcji (jak sześciany czy inne układy), które nie leżą na jednej płaszczyźnie. Maty piankowe zachęcają swoją radosną kolorystyką do łączenia klocków w coraz to inne wzory, a sama faktura miękkiej pianki również przyczynia się do tego, że dzieci częściej po nie sięgają. Warto też podkreślić niewygórowaną cenę jednego zestawu, co pozwala na spokojne eksperymentowanie z tego rodzaju zabawkami.

  Matę możesz nabyć tutaj: http://szkolnis.pl/pl/p/Maty-piankowe-male/463

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *