Zajrzyj !

  Obrazkowe klocki drewniane – chłopiec w samochodzie

  Autor dnia 31 października 2012

  Zabawki edukacyjne są najlepszym wyborem każdego rodzica. Pozwalają na rozwój zdolności i umiejętności malucha podczas wesołej i radosnej zabawy. Takie właśnie są „Obrazkowe klocki drewniane – chłopiec w samochodzie”.

  To znakomita układanka dla wszystkich dzieci powyżej dziesiątego miesiąca życia. Składa się z 9 klocków wykonanych z wysokiej jakości materiału, bezpiecznych dla nawet najmłodszych szkrabów. Dziecko może ułożyć 6 kompozycji – nie tylko tytułowego chłopca w samochodzie, ale też świnki w ciężarówce, dziewczynkę na rowerze, psa z wozem strażackim, dziewczynkę w łódce, bądź chłopca w samolocie.

  Dla ułatwienia zadania układanka zawiera gotowe obrazki, na postawie których dziecko układa puzzle. Z czasem będzie potrafiło ułożyć je z pamięci. Zabawka będzie dzięki temu równie świetnym prezentem dla nieco starszych dzieci. Układanie puzzli to doskonała zabawa dla każdego. Po skończonej zabawie klocki można łatwo schować do specjalnie przygotowanej drewnianej skrzyneczki o wymiarach 13 x 13 x 5 cm.

  Przekonaj się, ile radości Twojemu dziecku mogą sprawić drewniane puzzle kupując je tutaj: http://szkolnis.pl/pl/p/Obrazkowe-klocki-drewniane-chlopiec-w-samochodzie/676

   

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *