Zajrzyj !

  Piniata – słodka tradycja także w Polsce!

  Autor dnia 13 sierpnia 2015

  Jaki jest przepis na udaną imprezę urodzinową? To niezwykle proste – wystarczy zorganizować pyszną zabawę w gronie kolegów i koleżanek, prawda? To jednak dopiero połowa sukcesu – na żadnych udanych urodzinach nie może bowiem zabraknąć piniaty, czyli najsłodszego i najbardziej uroczego zwierzątka pod słońcem.

  5063268063

  CZYM WŁAŚCIWIE JEST PINIATA?

  Piniata wywodzi się z Ameryki Południowej, gdzie już od bardzo dawna stanowi nieodłączną tradycję imprez urodzinowych. Już od pewnego czasu piniaty cieszą się fenomenalnym powodzeniem także w Stanach Zjednoczonych, a od niedawna ta pyszna zabawa zyskuje coraz większą popularność w Europie, w tym także w Polsce. Wszystko za sprawą uzdolnionych animatorek, zawodowo organizują urodziny dla dzieci Warszawa. Gwoździem programu, i jednocześnie głównym gościem imprezy, jest kolorowe zwierzątko lub postać z ulubionej kreskówki.

  NA CZYM POLEGA ZABAWA?

  Nieodłącznymi elementami zabawy z piniatą są:

  • taneczna muzyka,

  • przepaska na oczy,

  • pałka,

  • piniata,

  • grono uradowanych gości.

  Cała zabawa polega na odnalezieniu piniaty z zawiązanymi oczami, w rytmach ulubionej muzyki. W kluczowym chwili, czyli w momencie kiedy cel zostanie namierzony, należy użyć pałki w celu rozbicia piniaty. Zaraz, zaraz, jak to? Rozbić piniatę? Przecież to brzmi strasznie! Spokojnie, piniata nie jest prawdziwa. To tylko coś w rodzaju kukły, której kształt przywodzi na myśl ulubioną postać z kreskówki lub dowolne zwierzątko. Nagrodą za ten czyn będzie cała masa cukierków, owoców i innych pyszności. Piniata jest bowiem wypełniona wszystkim co najlepsze!

   

  JAK ZAPROSIĆ PINIATĘ?

  Gdzie zatem należy kierować zaproszenie, aby piniata zjawiła się także na naszych urodzinach? To niezwykle proste! Wystarczy poprosić rodziców, aby odwiedzili stronę mamfrajde.pl. Jest to serwis, którego celem jest profesjonalna organizacja imprez urodzinowych dla dzieci, na których piniata jest kluczowym elementem programu. Wystarczy odwiedzić wskazany adres i zapoznać sie z zawartością strony. Wymarzone przyjęcie urodzinowe? Tylko ze słodką piniatą!

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *