Zajrzyj !

  Place zabaw dla wymagających – bezpieczne i kolorowe nawierzchnie

  Autor dnia 13 listopada 2014

  Place zabaw to najlepszy sposób na skuteczne veto dla nasilającej się w ostatnich latach niepokojącej tendencji: dzieci coraz mniej czasu spędzają na świeżym powietrzu na rzecz błądzenia w wirtualnym świecie. Nie rozkładajmy bezradnie rąk – wszystko zależy od nas! Zabierzmy nasze dziecko na nowoczesny, kolorowy i pełen zróżnicowanych atrakcji plac zabaw, a wszystkie internetowe gry po prostu zbledną i stracą na atrakcyjności.

  141577901536193400

  Profesjonalna równowaga

  STILUM to firma, która słucha i rozumie swoich klientów, rozpoznaje ich potrzeby i wychodzi im naprzeciw projektując place zabaw najwyższej jakości – nowoczesne i atrakcyjne. Bogata oferta urządzeń wykonanych z najlepszych materiałów zaspokoi najbardziej wymagających inwestorów. Huśtawki wagowe i wahadłowe dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów są stworzone by bujać się na nich spokojnie (maluchy) lub ekstremalnie, pokrzykując przy tym: „wyżej, jeszcze wyżej!” (dzieci starsze). Pobujać można się również na bujakach – te stworzone przez STILUM (http://www.stilum.pl) zachwycają oryginalną formą i jakością wykonania poszczególnych elementów. Z pewnością zakręci nam się w głowie, gdy nasze dzieci z radosnym piskiem będą eksplorować karuzele wyglądające jakby zaprojektował je sam Salvador Dali. Perfekcyjnie wykonane ślizgawki i zjeżdżalnie są gotowe na udźwignięcie armii amatorów zjazdów szukających sposobu na idealne wyjście z progu i bezpieczne lądowanie. Na placu zabaw nie może zabraknąć elementów wspinaczkowych i piaskownic – solidnych w konstrukcji i oryginalnych w formie. STILUM pomyślało również o elementach uzupełniających i w swoim asortymencie posiada kosze na śmieci oraz stojaki na rowery.

  Zabawowe BHP

  Dobra zabawa to zabawa bezpieczna. Poświęćmy więc kilka chwil i razem z dzieckiem obejrzyjmy wyposażenie placu zabaw. Starajmy się spokojnie wytłumaczyć działanie poszczególnych urządzeń, wskażmy te, na których może się bawić, nauczmy bezpiecznego podchodzenia do huśtawek i wspinania się po drabinkach. Nie czarujmy się jednak – nie zapobiegniemy wszystkim upadkom. Na szczęście w trosce o bezpieczeństwo naszych dzieci mamy niezawodnego sprzymierzeńca – elastyczne nawierzchnie FLEXI-STEP, na których stawiane są place zabaw STILUM, czary mary i miękkie lądowanie gwarantowane. Ponadto wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty i referencje potwierdzające wysoką jakość wykonania, trwałości i funkcjonalności.
  Jeżeli nasze dziecko opanowało zasady bezpiecznego korzystania z dostępnych urządzeń i świetnie się bawi – po prostu mu nie przeszkadzajmy. STILUM wyposaża swoje place zabaw w designerskie i wygodne ławki. Tak, one są właśnie dla nas! Odpocznijmy.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *