Zajrzyj !

Pod choinkę i na urodziny. Jaki prezent dla kilkuletniego chłopca?

Autor dnia 11 grudnia 2014

Twoje dziecko w przyszłym tygodniu obchodzi urodziny? Może szukasz zabawki na bożonarodzeniową paczkę pod choinkę? Dobrze trafiłeś. Nasza redakcja podpowiada, jak sprawić radość chłopcu i zaskoczyć go oryginalnym prezentem na specjalną okazję.

Dla intelektualisty, sportowca i komputerowca

Zabawki, które ucieszą każdego kilkulatka

Zanim chwycisz po najnowszy katalog zabawek pamiętaj, aby na etapie doboru prezentu dla chłopca myśleć w jego kategoriach.

Nawet jeśli maluch nie zdradzi co chętnie widziałby w paczce pod choinką, to na pewno nie będzie to nowa koszula do szkoły ani książka do nauki języka angielskiego. Kieruj się zainteresowaniami dziecka; prezent ma być dla niego pozytywnym zaskoczeniem, a nie powodem do zmartwień.

Nie podjąłeś jeszcze ostatecznej decyzji? Zobacz, jakimi zabawkami zaskoczysz każdego chłopca niezależnie od jego wieku i zainteresowań.

Latający dron na baterię dla dziecka | Dromida Kodo RTF

Dromida Kodo RTF to zabawka stworzona z myślą o wszystkich małych miłośników podniebnych podróży. Zabawa tym zdalnie sterowanym dronem bawi i rozbudza wyobraźnię.

W obudowie zabawki ukryto wysokiej jakości kamerę, dzięki której dziecko może nagrywać swoje pierwsze filmy. Obrazy zapisywane na karcie micro SD można odtworzyć w komputerze bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników. Obraz ruchomy rejestrowany jest w rozdzielczości 480p, a fotografie 960p.

Kodo RTF doskonale znosi upadki z wysokości, a dzięki trzem trybom lotu oraz wbudowanemu systemowi stabilizacji dron jest bezpieczny dla dziecka i łatwy w obsłudze.

Zdalnie sterowany helikopter | ESKY 150 4CH

ESKY 150 jest jednym z najpopularniejszych helikopterów rc na pilota dostępnych na polskim rynku. Model przypadnie do gustu zarówno początkującemu, jak i średnio-zaawansowanemu modelarzowi, a dzięki szerokiemu dostępowi do części zamiennych ? ESKY 150 może być w zasadzie dowolnie konfigurowany.

Helikopter został wyposażony w nadajnik pracujący w częstotliwości 2,4 GHz, moduł stabilizujący poziom lotu oraz jeden wirnik typu MACS (Multi Axis Control System).

Zabawka została wykonana z trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, dzięki czemu helikopter może być doskonałym prezentem zarówno dla kilku-, jak i kilkunastoletniego chłopca.

Elektryczny samochód na pilota dla chłopca | Spirit EBD

Spirit EBD to prawdopodobnie najlepszy zdalnie sterowany samochód na pilota, który możesz sprezentować swojemu dziecku. Duży, wykonany w skali 1:10 model zaskakuje ponadprzeciętnymi osiągami, lekką konstrukcją oraz uniwersalnym zawieszeniem, dzięki czemu dziecko może bawić się autem zarówno w mieszkaniu, jak i po wyjściu na podwórko.

Zabawkę napędza wysokowydajny silnik elektryczny, którego pracę utrzymuje duży akumulator o pojemności 1800 mAh. Samochód dobrze znosi zderzenia z przeszkodami, wyskoki na samodzielnie wykonanych rampach oraz bezpośredni kontakt z piachem, żwirem i innym sypkim podłożem.

VRX Racing: Spirit EBD 2.4GHz - http://www.gimmik.pl/Spirit_EBD_24GHz,o,7156.html

VRX Racing: Spirit EBD 2.4GHz – http://www.gimmik.pl/Spirit_EBD_24GHz,o,7156.html

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gry dla dzieci, młodzieży i dorosłych – planszówki i pozostałe gry powracają do łask

Gry planszowe były bardzo popularne i przeżywały szczyt swojej popularności na samym początku swojego istnienia, w czasach kiedy gry komputerowe...

Gadżety filmowe coraz bardziej popularne w Polsce!

Każdy szanujący się fan chciałby mieć prawdziwy rekwizyt z planu filmowego. Czasami można je kupić na aukcji, jednak nie wystarczy...

Odzież dziecięca mamatu, czyli wyjątkowe ubrania dla dzieci.

Ubieranie dzieci wbrew pozorom wcale nie jest takie proste.  Z różnych względów trudno jest dostosować odpowiednią odzież dziecięcą na daną porę roku. Nie...

Zamknij