Zajrzyj !

  Poznaj przytulanki WARMIES

  Autor dnia 13 stycznia 2018

  Nie ma chyba dziecka, które nie lubiłoby pluszaków. Maskotki-zabawki to najczęściej słodkie zwierzątka, towarzyszące naszym pociechom właściwie od momentu narodzin do co najmniej połowy szkoły podstawowej. Co więcej, niektórzy nigdy nie pozbywają się swoich maskotek ? przytulanek nawet w dorosłym życiu, pozwalając im wygodnie siedzieć na półkach i meblach. Pluszaki Warmies są wyjątkowe i niepowtarzalne. Właściwie są jedyne w swoim rodzaju. A dlaczego?

  Pluszak jak żywy zwierzak

  Zwierzaki Warmies, wykonane z wielką starannością z najlepszych materiałów, są naprawdę śliczne i słodkie. Mają ładne pyszczki, duże oczy, kolorowe futerka? Ale właściwie to samo moglibyśmy powiedzieć o większości pluszowych maskotek innych firm. Jest jednak coś, co wyróżnia Warmies na tle innych. Warmies są ciepłe i przyjemnie pachną. Ziołowo ? lawendowy wkład po rozgrzaniu wypełnia pokój malucha łagodną, przyjemną wonią. W przypadku niektórych pluszaków wypełnienie można wyjmować, w innych nie, ale wszystkie są absolutnie wyjątkowe. Wystarczy podgrzać zabawkę-termofor w kuchence mikrofalowej przez 90 sekund i już możemy cieszyć się przyjemnym ciepłem i kojącym zapachem ziół. Warmies są bezpieczne dla malucha, ponieważ nie stwarzają zagrożenia, jak to może mieć miejsce w przypadku tradycyjnego termoforu, z którego może wylać się gorąca woda. Wypełnienie Warmies stanowi przeważnie mieszanka prosa i lawendy. Te miłe zabawki mogą przydać się naszym dzieciom i nam podczas długiego, chłodnego wieczoru. To śliczne zwierzaki do kochania, przytulania i rozgrzewania się podczas jesiennych miesięcy.

  Warmies ? przytulanki idealne na prezent

  Przytulanki to idealny prezent nie tylko dla dziecka, ale także dla jego mamy, dla koleżanki, babci itd. Dzieci uwielbiają pluszowe zwierzaki, a okazji do podarunków jest wiele, możesz więc podarować maluchowi zabawkę?termofor w zależności od upodobań: kotka, misia, fokę, jednorożca. Oferta jest szeroka, co daje Ci ogromny wybór i pewność, że radość dziecka z takiego prezentu potrwa długo.

  Warmies to naprawdę oryginalna propozycja na naszym rynku, bo choć pluszaków na sklepowych półkach jest całe mnóstwo, to niewiele z nich może ogrzać dziecko swoim ciepłem. To wspaniały pomysł dla niemowlaka, który na pewno chętnie przytuli się do ciepłej zabawki. Doskonałe również nadaje się dla starszego dziecka.

  Warto poznać Warmies i już dziś sprawić, że w naszym domu zapachnie świeżymi ziołami, a dziecko spokojnie zaśnie z zabawką w objęciach!

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *