Zajrzyj !

  Prezent dla dziecka – najlepsze propozycje

  Autor dnia 9 sierpnia 2013

  Dzieci uwielbiają prezenty – bez względu na to czy są wręczane z powodu konkretnej okazji, czy po prostu bez żadnego specjalnego wydarzenia. Na wybór propozycji, które sprawdzą się w roli upominku w zasadzie nie można narzekać, ponieważ w sklepach znaleźć można ogromny asortyment. Mimo bogatego wyboru nie masz pomysłu na podarunek? Poniżej prezentujemy kilka godnych zainteresowania produktów, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających pociech.

  • Pociąg Kubusia Puchatka

  To zabawka przeznaczona dla dzieci między 12. a 24. miesiącem życia. Została wyróżniona na targach zabawek w Londynie w 2012 roku.

   pociag-kubus-puchatek

  Źródło: http://www.edziecko.pl/przedszkolak/5,123916,13053654,Pomysl_na_prezent__zabawki_nagradzane_na_swiecie.html?i=1

  Jest to pociąg, dzięki któremu ulubionych bohaterów animowanych można zabrać na przejażdżkę. Kubuś Puchatek, Tygrysek i Kłapouchy siedzą w swoich wagonikach, a dziecko – ciągnąc sznureczkiem – wprawia w ruch pociąg. Jednocześnie figurki kręcą się dookoła, co dostarcza maluchowi mnóstwo frajdy. Zaletą jest możliwość wyjęcia postaci z wagonika, pozwalając na zabawę nimi bez konieczności korzystania z pociągu.

  Zabawka wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz bogatą kolorystyką. Dzięki temu gwarantuje nie tylko walory estetyczne, ale również edukacyjne.

  • Klocki kreatywne Asoblock

  Jest to zabawka, która przeznaczona została dla dzieci powyżej 5 roku życia. Została doceniona na targach zabawek w Kielcach – w 2012 roku.

   klocki-asoblock

  Źródło: http://www.edziecko.pl/przedszkolak/5,123916,13053654,Pomysl_na_prezent__zabawki_nagradzane_na_swiecie.html?i=12

  To klocki, które niosą ze sobą walory edukacyjne. Pozwalają na kreowanie dowolnych konstrukcji, dzięki czemu dziecko może uruchomić swoją wyobraźnię. Jednocześnie umożliwiają ćwiczenie sprawności i zręczności. Rozwijają przy tym przestrzenne myślenie.

  Są niezwykle charakterystyczne z tego powodu, że występują wyłącznie w kolorze białym i czarnym. Nie jest to przypadkowe zestawienie kolorów, ponieważ badania naukowe wykazały, że takie połączenie barw stymuluje do pracy prawą półkulę.

  Tworzenie konstrukcji jest bardzo łatwe. Klocki posiadają kulkowe łączenia, co sprawia, że budowane obiekty są ruchome. To zaś powoduje, że taka zabawa może dostarczyć znacznie więcej radości.

  • Skrzynia z narzędziami (Construction Advanced Tool Box)

  Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 5. roku życia. Jej walory edukacyjne zostały docenione na targach w Londynie – w 2012 roku.

   zabawki-konstrukcyjne-skrzynia-z-narzedziami

  Źródło: http://www.edziecko.pl/przedszkolak/5,123916,13053654,Pomysl_na_prezent__zabawki_nagradzane_na_swiecie.html?i=6

  Skrzynka zawiera niezbędne narzędzia oraz elementy, które pozwalają na budowanie pojazdów, robotów oraz innych konstrukcji zgodnie z podanymi wzorami lub tworzenie własnych obiektów. Dzięki temu zabawka pozwala na pobudzanie wyobraźni przestrzennej oraz rozwija kreatywność. Ponadto pozwala na wypracowanie jeszcze lepszych zdolności manualnych. Uczy logicznego myślenia.

  Z jednego zestawu klocków i narzędzi można skonstruować wyłącznie jednej pojazd, budowlę, itp. Na szczęście jest to zajęcie na wiele godzin, nie powodując przy tym zniechęcenia czy znużenia.

  • Wiejski domek Hello Kitty

  To zabawka, która powstała z myślą o dziewczynkach powyżej 4. roku życia. Otrzymała wyróżnienie podczas londyńskich targów zabawek w 2012 roku.

  Zabawki-dla-dziewczynek-Wiejski-domek-Hello-Kitty

  Źródło: http://www.edziecko.pl/przedszkolak/5,123916,13053654,Pomysl_na_prezent__zabawki_nagradzane_na_swiecie.html?i=10

  Solidnie wykonany domek wraz z niezbędnymi akcesoriami oraz figurkami Hello Kitty pozwala wcielić się dziewczynkom w swojego ulubionego bohatera animowanego. Specjalna konstrukcja domku umożliwia zabawę nawet dwóm osobom jednocześnie. Wszystkie akcesoria posiadają soczyste kolory, stanowiąc odzwierciedlenie realistycznych detali.

  Domek można złożyć po zabawie, dzięki czemu zabawka nie zajmuje wiele miejsca.

  To zaledwie kilka z mnóstwa propozycji, jeśli chodzi o prezenty dla dzieci. Podczas zakupów warto wziąć pod uwagę nie tylko obecnie panujące trendy, ale również zainteresowania pociechy. Dzięki temu łatwiej będzie trafić w jej gust, sprawiając mnóstwo radości.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *