Zajrzyj !

  Prezent urodzinowy dla dziewczynki – jaki wybrać

  Autor dnia 18 maja 2017

  Wybranie prezentu urodzinowego dla dziecka nie jest łatwym zadaniem. Dzieci mają nierzadko bardzo specyficzne wymagania i kupienie czegoś oryginalnego, co idealnie trafi w ich gusta, wymaga wiele czasu i cierpliwości. O ile w przypadku chłopców zazwyczaj kończy się na zakupie kolejnego samochodu, klocków Lego czy elektronicznego gadżetu, to w przypadku dziewczynek będziemy mieli już twardszy orzech do zgryzienia.

  Kiedy absolutnie nie mamy w tej kwestii żadnego pomysłu, można po prostu porozmawiać z rodzicami przyszłej solenizantki, co pozwoli uniknąć rozczarowania przy otwieraniu prezentu. Równie dobrym rozwiązaniem jest zasięgnięcie opinii np. sprzedawcy w sklepie z zabawkami, który z pewnością doskonale orientuje się, jakie z nich są najbardziej popularne i najchętniej kupowane z tej właśnie okazji.

  Istnieje kilka sprawdzonych produktów, na które na szczęście możemy stawiać w ciemno, a ich wybór jest uzależniony jedynie od wieku dziecka. Każda dziewczynka bawi się lalkami i chce mieć ich jak najwięcej, a w ostatnich latach dużym powodzeniem cieszą się modele interaktywne, śpiewające czy nawet takie, z którymi można wręcz rozmawiać. Nie jest to co prawda mały wydatek, ale radość i wdzięczność na twarzy solenizantki z pewnością jest warta każdych pieniędzy. Równie chętnie kupowane są mini zestawy kuchenne, elektroniczne zabawki wydające odgłosy gotowania, z magicznymi garnkami oraz patelniami, zlewozmywakiem, a nawet ekspresem do kawy oraz wszystkimi niezbędnymi małej kucharce naczyniami. Trochę starsze dziewczynki z pewnością ucieszą się z modnej bluzki czy spodni lub sportowych butów, ale zakup warto wcześniej skonsultować z rodzicami, którzy podadzą nam ich właściwy rozmiar.

  Zawsze atrakcyjna i modna jest również biżuteria, kolczyki czy łańcuszek z atrakcyjnym wisiorkiem. Z racji, że każde dziecko chciałoby posiadać smartfona czy tablet, to jeśli tylko taki prezent leży w zasięgu naszych możliwości finansowych, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić jego najnowszy model.

  3 Comments