Zajrzyj !

  Puzzle z cyferkami, czyli z matematyką za pan brat

  Autor dnia 2 czerwca 2013

  Jeśli nie wiesz, w jaki sposób zaznajomić pociechę z cyferkami, a jednocześnie nie zrazić do matematyki, wybierz gry edukacyjne. Zostały one stworzone w taki sposób, by nie odbierać pociechom przyjemności zabawy, a przy tym pozwolić na zdobywanie wiedzy.

  Jeżeli zastanawiasz się, jaka gra spełni oczekiwania dziecka, a jednocześnie pozwoli na efektywną naukę liczenia, wybierz Puzzle z cyferkami (http://szkolnis.pl/pl/p/Puzzle-z-cyferkami-do-nauki-liczenia/981). To w zasadzie edukacyjna układanka, która powstała z myślą o przedszkolakach. Dlatego doskonale sprawdza się zarówno w warunkach domowych, jak również przedszkolach.

  Układanka składa się z 27 drewnianych elementów – puzzli, na których zostały przedstawione najważniejsze działania matematyczne – dodawanie i odejmowanie. Dzięki tej grze – układance maluchy mogą się nauczyć liczyć do 9, a jednocześnie sumować w zakresie od 1 do 9. Wszystkie działania matematyczne przedstawione są w zabawnej formie – na zwierzątkach i owadach.

  Układanka Puzzle z cyferkami została skonstruowana w taki sposób, by każdej cyfrze odpowiadały trzy elementy. Jeden klocek przedstawia konkretną cyfrę, zaś pozostałe dwa są obrazkami ze zwierzętami, których suma składa się na tę cyfrę.

  Wszystkie elementy gry edukacyjnej zostały wykonane z drewna. Dzięki temu układanka jest niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Dlatego doskonale sprawdza się w warunkach przedszkolnych. Atutem jest atrakcyjna cena, co sprawia, że każdy rodzic na taką grę edukacyjną może sobie pozwolić.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *