Zajrzyj !

  Sala zabaw dla dzieci – dlaczego warto ją odwiedzić i ile kosztuje?

  Autor dnia 29 czerwca 2022

  Dla jednych to zbędny wydatek, dla innych okazja, by zrobić zakupy. Dlaczego warto korzystać z sali zabaw i ile trzeba dzisiaj za nie zapłacić?

  Wypełniona ciekawymi atrakcjami sala zabaw dla dzieci może być wspaniałym pomysłem zarówno dla malucha, jak i dla starszaka. Dzisiaj sale tego typu działają nie tylko przy centrach handlowych, ale wypełniają sporych rozmiarów hale, gdzie na odwiedzających czeka mnóstwo propozycji, by spędzić czas aktywnie. Warto więc dowiedzieć się, jakie są główne atrakcje w salach, dlaczego warto z nich korzystać i jakie są ceny wejść.

  Jakie atrakcje oferują sale zabaw dla dzieci?

  Sala zabaw dla dzieci może zagwarantować mnóstwo ciekawych pomysłów na zabawę dla odwiedzających. To zarówno atrakcje pozwalające na bawienie się indywidualnie, jak i te, które świetnie sprawdzają się w grupie.

  W salach zabaw można skorzystać między innymi z różnych torów przeszkód, zjeżdżalni, trampolin, ścianek wspinaczkowych, torów przeszkód, basenów wypełnionych piłeczkami oraz gąbkami, a to jedynie parę propozycji, ponieważ można znaleźć z nich znacznie więcej rozrywek.

  Takie atrakcje może również zaoferować sala zabaw dla dzieci w Warszawie Airo Fun, która jest jednym z największych tego typu obiektów w stolicy. Oferuje ona zabawę w kosmicznym stylu, ponieważ urządzona jest tak, aby przypominać obcą planetę. Przy sali działa również park trampolin, który zapewnia jeszcze lepszą zabawę dla najmłodszych.

  Dlaczego warto korzystać z sali zabaw dla dzieci?

  Wizyta w sali zabaw może być dla dziecka kapitalnym sposobem na spędzenie wolnego czasu w aktywny sposób. Udostępnione niej atrakcje mogą sprawić, że każdy maluch będzie zadowolony z tego, co na niego czeka. Sala zabaw dla dzieci może w ten sposób zachęcić dziecko do ruchu, nawet jeżeli nie przepada ono za nim i woli spędzać swój czas przed komputerem lub telewizorem.

  Różnorodne atrakcje powodują przy tym, że każdy maluch może znaleźć w salach zabaw coś, co będzie w jego guście. Mogą być to baseny z piłeczkami, długie zjeżdżalnie.

  Na miejscu dzieci mogą również nawiązywać ze sobą kontakty, więc to dobry sposób, by nawet nieśmiały maluch zdobył nowe znajomości. Dzieci mogą wtedy bawić się razem, rywalizować ze sobą, współpracować, co powoduje, że zabawa jest jeszcze ciekawsza.

  Warto też wskazać, że wiele sali oferuje możliwość organizacji imprez.Sala zabaw Airo Fun w Warszawie zaprasza najmłodszych oraz ich rodziców do urządzenia niezapomnianych urodzinek w jednej z kolorowych salek z dostępem do wielu atrakcji. Takie przyjęcie będzie na pewno wyjątkowe i może być spełnieniem dziecięcych marzeń. Dodatkowo wcale nie trzeba płacić za nie dużo, dlatego to bardzo dobra alternatywa dla urządzenia urodzinek dziecięcych w domu.

  Wielu rodziców wybiera też sale zabaw wtedy, gdy potrzebuje czasu na wykonanie zakupów albo załatwienie innych spraw. Maluch może wtedy pozostać w sali pod opieką i doskonale się bawić.

  Sale zabaw dla dzieci – ile kosztuje wejście?

  Ceny związane z wizytą w sali zabaw dla dzieci wcale nie są bardzo wysokie. Obecnie wiele miejsc organizuje również różne akcje promocyjne i pozwala na kupowanie biletów ze zniżkami, dlatego dobra zabawa wcale nie musi być kosztowna.

  Zazwyczaj sala zabaw dla dzieci na jedną godzinę to koszt od około 20 do 30 złotych. Wyższe ceny dotyczą przede wszystkim zabawy w ciągu weekendu, ponieważ wtedy w salach zabaw jest najwięcej odwiedzających. Mniej można zapłacić za wejście od poniedziałku do czwartku.

  Sale oferują też specjalne rabaty, na przykład można skorzystać z nich w przypadku wykupienia kilkugodzinnego wejścia lub też specjalnego karnetu, który upoważnia do kilku wejść w niskiej cenie. Można też oszczędzać na zakupieniu biletu przez internet. Wybrane sale mają zniżki dla rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny.

  2 Comments

   Napisz komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *