Zajrzyj !

  Szmacianki, czyli wyjątkowe lalki ze sklepu Kalimba

  Autor dnia 28 grudnia 2018

  Szmaciane lalki to zabawki kojarzące się nam z czasami naszych babć i dziadków. Nie oznacza to jednak, że będą one nieatrakcyjne dla współczesnych dzieci. Sklep Kalimba pokazuje, że da się odświeżyć tradycję szmacianej lalki w niezwykle ciekawy i oryginalny sposób. Założeniem zabawy taką lalką jest rozwój kreatywności i wyobraźni dziecka. Każda szmacianka dostępna na stronie kalimba.pl jest wyjątkowa: ma swoje własne imię, ulubiony sposób spędzania czasu oraz pasje i marzenia.Taka zindywidualizowana zabawka to niezwykle atrakcyjny prezent dla dziecka. Możemy wybrać konkretną, bliską naszej pociesze lalkę, a następnie dać dziecku możliwość wybrania dodatkowych ubranek i akcesoriów, które sprawią, że zabawa będzie jeszcze fajniejsza. Przedstawmy zatem szmacianki Kalimba.

   

  Tadek, Hela, Aniela, Frania i Super Bohater – niezwykła gromada

  Szmacianki Kalimba zapadają w pamięć. Wszystkie są kolorowe, każda czymś się wyróżnia. Razem tworzą wesołą gromadę, z którą Twoje dziecko chętnie będzie spędzać wolny czas.

  Lalek Tadek nosi ubranie w paski i nigdy nie rozstaje się z plecakiem. To typ podróżnika. Bawiąc się nim, Twoje dziecko może zarówno planować, co będziecie robić podczas przyszłorocznego wyjazdu w góry, jak i marzyć o dalekich podróżach do egzotycznych krajów. Tadek doskonale sprawdzi się jako nieodłączny kompan podczas każdej wyprawy. Będzie najlepszym przyjacielem młodego miłośnika przygód.

  Lalka Hela to uśmiechnięta blondynka, która lubi paski, kropki i Kosmos. Na pewno zaprzyjaźni się z odważną dziewczynką, która też marzy o karierze kosmonautki i wyprawie statkiem kosmicznym. Hela ma także bardziej przyziemną pasję, planszówki. Co prawda najlepiej gra się w nie z dziadkiem, ale Hela na pewno chętnie będzie towarzyszyć każdemu dziecku podczas gier planszowych.

  Lalka Aniela to jedna z koleżanek Heli. Jest bardzo aktywną dziewczynką, która uwielbia jazdę konną. To taka mała ruda łobuziara, która nie może spokojnie usiedzieć w miejscu. Najchętniej cały czas spędziłaby na podwórku, bawiąc się z innymi dziećmi. Na pewno chętnie potowarzyszy Twojej córce podczas podwórkowych szaleństw. Żeby Aniela była szczęśliwa, warto pomyśleć o dokupieniu Konika. Wtedy cała trójka będzie zadowolona – Twoje dziecko, Anielka i Konik.

  Lalka Frania jest nieco spokojniejszą dziewczynką. Uwielbia czytać książki, dzięki czemu ma bogatą wyobraźnię i ogromny zasób słownictwa. Chętnie zostanie lalką małej wygadanej intelektualistki, która nie raz zaskakuje dorosłych swoją mądrością. Frania, jak na szmaciankę Kalimba przystało, nosi różową sukienkę w kropki i rajstopy w kolorowe paski. Jest śliczna i mądra, dokładnie tak jak Twoja ukochana córeczka. Na pewno się polubią!

  Super Bohater to lalka, z którą zaprzyjaźni się każde dziecko, chłopiec i dziewczynka. Dlaczego? Ponieważ Super Bohater jest dzielny, odważny i nieco tajemniczy – jest odzwierciedleniem dziecięcych marzeń o niezwykłych przygodach i pomaganiu innym. Super Bohater pokazuje jak być dobrym człowiekiem i co to tak naprawdę znaczy. Warto podarować go swojemu dziecku.

  Rodzina szmacianych lalek

  Wśród szmacianek Kalimba znajdziemy również inne postacie: Czerwonego Kapturka, Babcię i Dziadka, Pana Kulfona Akrobatę. Asortyment sklepu jest bardzo szeroki. Dzięki temu możemy wybrać jeden konkretny produkt, który najbardziej zdobędzie nasze serce, lub zebrać całą kolekcję lalek. Warto pamiętać też o akcesoriach w postaci spodni, butów, czy też bluzek dla naszej lalki. Przebieranie jej na pewno będzie świetną zabawą.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *