Zajrzyj !

  Ubranka jako świąteczny prezent dla noworodka

  Autor dnia 31 grudnia 2015

  Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Święta to przede wszystkim czas spędzony w gronie rodzinnym. Natomiast od dawien dawna praktykujemy tradycję wręczania prezentów świątecznych, która przyznać trzeba ? jest miła i przyjemna. Kupić prezent dla noworodka i trafić to rzecz szczególnie trudna.

  dziecko

  Co w przypadku, kiedy musimy kupić prezent świąteczny dla noworodka? Może kolejna grzechotka lub innego rodzaju zabawka? Dużo lepszym pomysłem wydają się być ubranka. Rodzice noworodka doskonale wiedzą, jak szybko dzieci wyrastają z ubranek i jak często trzeba wybierać się na zakupy w poszukiwaniu nowych. Ubranko dla niemowlęcia jest więc tego typu prezentem, które nie tylko będzie prezentem dla noworodka, ale i dla samego rodzica.

  Jakie więc ubranko sprezentować i zakupić? Wybór mamy naprawdę ogromny. Jak sami wiemy, ubranka dla dzieci są jednymi z tych, które najprzyjemniej się kupuje.

  Najchętniej kupowanymi ubrankami na gwiazdkowy prezent są te z motywem świątecznym ? z Mikołajem, reniferami, w kolorystyce typowo świątecznej. Bardzo fajnym pomysłem jest kupno zestaw złożonego z kilku elementów. Dajmy na to zestaw zawierający śpioszki, czapeczkę i body ? ładnie zapakowany tworzy bardzo ładny prezent.

  Możemy oczywiście zakupić te rzeczy oddzielnie , lub skupić się na czymś pojedynczym. Maluchy tak szybko rosną i cały czas się brudzą przy zabawie, że nowych ubranek nigdy nie za wiele! Może to być też kombinezon zimowy z motywem świętego Mikołaja ? ciepły i kolorowy z pewnością sprawi mnóstwo radości. Z racji na zimową pogodę i nasz klimat ? może to być równie dobrze zimowa czapeczka z szalikiem lub ciepłe rajstopki. Nie ma nic ważniejszego, niż ciepło ubrane maleństwo podczas srogiej zimy.

  Czym się kierować przy wyborze ubranek?

  Musimy przede wszystkim znać rozmiar ubranek aktualnie noszonych przez dziecko. W tym celu najlepiej skonsultować się z rodzicem, który udzieli nam cennych wskazówek i informacji. Materiał z jakiego wykonane zostało ubranko również nie jest bez znaczenia. Najlepiej dla noworodków sprawdza się naturalna bawełna, która nie uczula i nie podrażnia tak delikatnej skóry dziecka. Jak rozpoznać czy bawełna jest naturalna? Przede wszystkim jej kolory nie są tak żywe. Niestety dokładniej zweryfikować możemy jedynie po praniu. Bowiem naturalna bawełna prana w bardzo wysokich temperaturach nigdy się nie kurczy, ani nie odbarwia. Faktem jednak jest to, że to właśnie naturalna bawełna jest dla niemowląt najlepszym materiałem.

  Niektórzy uważają, że ubranka dla noworodka na prezent świąteczny nie są dobrym pomysłem, bowiem to dziecko powinno czerpać radość z prezentu. Zdania są podzielone w tej kwestii. Pamiętajmy natomiast, że dzięki tak dużemu wyborowi możemy wybrać takie ubranka, które są z jednej strony praktycznym prezentem, z drugiej zaś są zabawką ? dzięki przyszytym pomponikom czy nadrukowanym emblematom.

  Wybierając ubranka dla noworodków musimy brać pod uwagę materiał z jakiego ubranko jest wykonane, odpowiedni rozmiar, oraz wygodę dziecka ? ubranko nie może być ani za małe, ani za duże.

  Sklep Lencia oferuje najlepszej jakości ubranka niemowlęce w atrakcyjnych cenach.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *