Zajrzyj !

  Układanka drewniana dinozaury

  Autor dnia 29 grudnia 2012

  Model tej drewnianej układanki prezentującej kolorowe dinozaury, wyjątkowo przykuwa dziecięca uwagę. Nie tylko dlatego, że znajdują się na niej wymarłe, tajemnicze zwierzęta, ale też przez to, iż jest bardzo przyjazna i wyjątkowo solidnie wykonana.

  Kolorowa układanka składa się z 7 starannie opracowanych elementów. Bardzo pomocne są umieszczone przy każdym z nich uchwyty w formie główki pinezki. Zabawę ułatwia także fakt, że części układanki są sporej wielkości. Wymiary zabawki to: 30 x 22,5 x1,5 cm.

  Dla dorosłych istotna jest także informacja, że zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 10 – go miesiąca życia i jest w pełni bezpieczna dla ich zdrowia, czego dowodem są liczne przyznane jej atesty.

  Oprócz tego, że zapewnia najmłodszym mnóstwo wspaniałej, twórczej zabawy, uczy również rozpoznawać różnice w wyglądzie zwierząt, a więc pełni funkcję edukacyjną. Ta niezwykle barwna układanka z powodzeniem wykorzystywana jest także w przedszkolach, bowiem ćwiczy koordynację i precyzję ruchów małego dziecka.

  Kupisz ją tutaj: http://szkolnis.pl/pl/p/Ukladanka-drewniana-dinozaury/189

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *