Zajrzyj !

  Układanka i puzzle pojazdy

  Autor dnia 10 lutego 2013

  Model tej kolorowej układanki jest dedykowany głównie chłopcom.

  Każdy z 12 kolorowych, starannie wykonanych elementów zabawki, posiada specjalny uchwyt w kształcie główki pinezki, co okazuje się być dzieciom bardzo pomocne podczas umieszczania poszczególnych części na dużej drewnianej podstawie zabawki. Elementy układanki przedstawiają barwne, w zabawny sposób narysowane pojazdy i inne środki służące do przemieszczania się.

  Ta zabawka to typ układanki dwa w jednym. Oznacza to, że oprócz 12 opisanych elementów, dodatkowo na środku znajduje się jeszcze 6 drewnianych puzzli, również prezentujących środki lokomocji, są nimi na przykład: samolot, karetka pogotowia czy autobus.

  Decydując się na zakup tej barwnej i bogatej układanki, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko nie tylko będzie świetnie się bawić. Zabawka pełni również funkcję edukacyjną, uczy dzieci rozpoznawać różne pojazdy i środki transportu.

  Układanka o wymiarach: 30 x 22,5 x 1,3 cm, przeznaczona jest dla dzieci powyżej 10 – go miesiąca życia, to z pewnością ważna dla dorosłych informacja. Równie ważny jest fakt, że jest w pełni bezpieczna dla zdrowia maluchów, czego dowodem są liczne zdobyte przez ten produkt atesty.

  Na zakończenie warto dodać, że model tej jakże kolorowej układanki cieszy się wielkim zainteresowaniem dzieci w wielu przedszkolach.

  Zakupu dokonasz w tym sklepie: http://szkolnis.pl/pl/p/Ukladanka-i-puzzle-pojazdy/254

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *