Zajrzyj !

  Układanka motoryzacyjna z cyferkami

  Autor dnia 3 listopada 2012

  Model tej bardzo kolorowej i bogatej układanki posiada wyjątkowe walory. Oprócz tego, że wzbogacona została w wiele szczegółów i jest bardzo starannie wykonana, pomaga dzieciom sprawnie poznawać cyfry i liczby. Zatem „Układanka motoryzacyjna z cyferkami” to wyjątkowa propozycja edukacyjna. Maluchom daje możliwości nie tylko do efektywnej nauki, ale także do radosnej zabawy.

  Cała układanka składa się z 10 różnych, barwnych elementów, które łączy wspólny temat, nazywający różne środki transportu. Każda część układanki posiada piękny obrazek z cyferką odpowiadającą ilości osób, które znajdują się w danym środku transportu. Przykładowo na statku jest 6 marynarzy, a na motocyklu jeden kierowca. Zatem to świetny sposób na połączenie zabawy z nauką.

  Zabawka posiada wszelkie atesty gwarantujące najmłodszym bezpieczne użytkowanie produktu. Jest przeznaczona dla dzieci powyżej 10 – go miesiąca życia, a jej wymiary to: 30 x 22,5 x0,9 cm.

  Decydując się na zakup tej kolorowej układanki zapewnisz swojemu maluchowi mnóstwo radosnych chwil podczas zabawy, a sobie pewność, że twórczo rozwija swoją wyobraźnię i aktywnie, a przy tym praktycznie bez wysiłku, zdobywa wiedzę.

  Tutaj to kupisz: http://szkolnis.pl/pl/p/Ukladanka-motoryzacyjna-z-cyferkami/194

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *