Zajrzyj !

  Urodzinowy piknik naukowy

  Autor dnia 25 czerwca 2015

  Dzieci uwielbiają być w centrum zainteresowania. Nic więc dziwnego, że w dniu swoich urodzin chcą naprawdę wyjątkowej uroczystości. Przy odrobinie wysiłku spełnienie dziecięcych marzeń wcale nie jest trudne. Wystarczy znaleźć miejsce, w którym uda się zorganizować urodziny inne niż wszystkie.

  urodziny-dzieci

  Nie każdy ma w domu wystarczająco dużo miejsca, by zaprosić całą klasę na urodziny swojej pociechy. Tymczasem maluch upiera się, że na urodziny muszą przyjść wszyscy. Problem ten można rozwiązać w łatwy sposób, organizując przyjęcie urodzinowe w sali zabaw dla dzieci. Takie rozwiązanie poza oczywistymi plusami związanymi z przygotowaniem imprezy niesie ze sobą dodatkowe korzyści. Sale zabaw to nie tylko pokoje z kulkami, to miejsca gdzie dzieci mogą przyjemnie spędzić czas, bawiąc się i ucząc. Tak, ucząc ? nie ma nic złego w przemyceniu porcji wiedzy w czasie urodzinowego przyjęcia. Najważniejsza jest radość z dobrej zabawy – nauka poprzez zabawę to bardzo polecana forma przyswajania wiedzy przez najmłodszych. A jeśli połączymy to z przyjęciem urodzinowym, dzieci nie zauważą kiedy dowiedzą się czegoś nowego.

  Na imprezach urodzinowych organizowanych w sali zabaw Inca Play w Warszawie dzieci mogą nauczyć się robić lizaki i cukierki pod okiem doświadczonych animatorek. Zagadka ?skąd się biorą cukierki? zostanie rozwiązana!

  Dzieci uwielbiają pomagać rodzicom w kuchni. A to co ugotują samodzielnie zwykle smakuje im najbardziej. Czemu więc nie wykorzystać tego podczas niezwykłej urodzinowej imprezy? Własnoręcznie zrobiona pizza na urodzinowych warsztatach pizzy to jest to! W trosce o bezpieczeństwo maluchów podczas warsztatów dzieci nie korzystają z ostrych narzędzi i gorących sprzętów kuchennych.

  A urocze figurki z baloników? To wcale nie takie trudne, każde dziecko może zrobić swoje niepowtarzalne zwierzątko. Wystarczy szybki kurs podczas imprezy urodzinowej.

  Dzieci kochają czary, co więcej wierzą w nie. Dlatego interaktywny pokaz magicznych sztuczek będzie wspominany jeszcze długo po przyjęciu urodzinowym. Co więcej, impreza urodzinowa z warsztatami magii z pewnością zasłuży na tytuł Imprezy Urodzinowej Roku. A wszystko to jest do zorganizowania w Inca Play ? sali zabaw, którą Wasze dziecko pokocha.

  Inca Play oferuje między innymi tematyczne sale zabaw. W zależności od płci i upodobań dziecka przyjęcie można zorganizować w sali wróżek, księżniczek, sportu, rycerzy, zwierząt lub laboratorium. W praktyce oznacza to, że w Inca Play można zorganizować urodziny w każdym stylu.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *