Zajrzyj !

  Wózki do biegania dla aktywnych mam

  Autor dnia 21 czerwca 2015

  Macierzyństwo wcale nie musi oznaczać braku czasu na trening i dbanie o kondycję fizyczną. Lekarze i trenerzy personalni nakłaniają matki, aby te niedługo po porodzie rozpoczęły ćwiczenia. Oczywiście na początku nie należy forsować organizmu, który regeneruje siły po jednym z największych wysiłków w życiu człowieczeństwa. Gdy jednak organizm odzyska energię – czas zacząć trening.

  wozki-do-biegania2

  Niestety, wiele matek błędnie myśli, że treningi będą oznaczać brak czasu na zabawę z dzieckiem. Ten błędny stereotyp obalają wózki do biegania. Są to specjalistyczne wózki dla dzieci, które umożliwiają jogging. Cała rodzina może biegać wraz ze swoim potomstwem. Znika problem związany z zatrudnianiem opiekunek na czas treningu. Cała rodzina w komplecie, aktywnie spędzając czas i zwiedzając pobliskie okolice. Dzieci natomiast doskonale bawią się w wózkach do biegania. Czy takie rozwiązanie jest bezpieczne? Oczywiście, że tak. Producenci wózków zadbali o specjalne pasy bezpieczeństwa, które są bardzo mocne i jednocześnie przyjazne dla dziecka. Cały wózek do biegania opiera się na konstrukcji, która amortyzuje wstrząsy i bez problemu poradzi sobie nawet z leśnymi dróżkami lub innymi mniej dostępnymi miejscami.

  Kolejnym atutem, jakim mogą pochwalić się wózki do biegania jest ich lekkość. Projektanci pomyśleli o wszystkim – aby matki biegające ze swoim potomstwem nie nadwyrężały ramion, zaprojektowano specjalne uchwyty odciążając jednocześnie całą konstrukcję. Zwykle wózki do biegania mają trzy koła, co zapewnia lepszą skrętność bez konieczności naciskania na rączkę wózka (tak, jak to jest przy tradycyjnych wózkach z czterema kołami). Inteligentna i lekka konstrukcja, zapewniająca dzieciom bezpieczeństwo i niespotykane wrażenia, a matkom i ojcom biegającym ze swoim potomstwem okazję, aby zadbać o swoje ciało i jednocześnie ciekawie spędzić czas ze swoimi maluchami.
  wozki-do-biegania
  Dodatkowo wózki do biegania posiadają ciekawy design i wszystko to, czego oczekujemy od wózków. Uchwyty na torby, specjalne kieszenie oraz ochronę przeciwdeszczową. Producenci pomyśleli nawet o siatce przeciwko owadom. Cieszy fakt, że coraz więcej rodziców rozumie potrzebę spędzania czasu ze sowimi dziećmi, ale jednocześnie znajduje rozwiązania, aby trenować. Wózek do biegania to podstawowe akcesorium, dzięki któremu możemy rozpocząć trening i zadbać o więzi rodzinne oraz zapewnić naszym maluchom odrobinę rozrywki. Rodzice natomiast mogą dbać o swoją formę bez obaw i wyrzutów sumienia, że trenują kosztem wspólnych zabaw z dziećmi.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *