Zajrzyj !

  TOP 3: wózki dziecięce dla aktywnych rodzin

  Autor dnia 2 listopada 2015

   

  Rodzina rodzinie nie równa. Jedni lubią spędzać czas w zaciszu domowego ogniska inni jeżdżą, gdzie tylko dusza zapragnie, odkrywać wspólnie świat. Dla takich właśnie, aktywnych rodzin, przygotowaliśmy specjalny ranking najlepszych wózków dla dzieci.

  Wózki dziecięce do podróży
  Nasze kryteria to:

  • przystosowanie do transportu (waga, składanie);
  • bezpieczeństwo (odpowiednie certyfikaty, testy);
  • kompatybilność z innymi produktami, np. z fotelikiem samochodowym;
  • ogólna jakość wykonania całego wózka.

  Wózki dla dziecka idealne do podróży

  Jest grono wózków, które w zadowalającym stopniu spełniają powyższe kryteria. Ale biorąc pod uwagę, dodatkowo, stosunek jakości do ceny oraz innowacyjność konstrukcji, trzy z nich szczególnie zwróciły naszą uwagę. Poznajcie naszych faworytów:

  Wózek Jane Epic

  Sportowy design, lekka konstrukcja (niecałe 9 kg) oraz szybkie składanie do kompaktowych rozmiarów (63 x 59 x 33 cm) czynią go jednym z najlepszych na rynku wózków funkcjonalnych. Amortyzowane opony sprawiają, że niezwykle gładko i wygodnie się go prowadzi, zarówno po miejskich chodnikach, jak i kamienistych ścieżkach. Plus za kompatybilność z siedziskiem, gondolą i fotelikiem, niezawodny hamulec i niezależne, tylne zawieszenie.

  Wózek Jane Epic

  e-runtime.pl/wozek-jane-epic
  Cena: około 1800 zł

   

  Wózek Baby Jogger City Mini

  Niesamowicie lekka spacerówka (tylko 7,6 kg) dla dzieci do 15 kg. Składana jednym ruchem pociągnięcia za pasek do rozmiaru 80 x 62 x 21cm. Kompatybilny z gondolą i fotelikiem z grupy 0+. Plus za praktyczne rozwiązania: duże okienka w budce, tacka dla dziecka, uchwyt na kubek, organizer, automatyczna blokada złożonego wózka.

  Wózek Baby Jogger City Mini

  e-runtime.pl/wozek-baby-jogger
  Cena: około 1200 zł

   

  Wózek Orbit Baby

  Innowacyjny wózek składany jedną ręką – przekręcasz, podnosisz i gotowe! Po złożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca. Do stelaża można przypiąć zarówno gondolę, jak i spacerowe siedzisko – jeden wózek może służyć dziecku przez 3 lata! Co więcej, bardzo łatwo przekształcić ten wózek w pojazd dla bliźniaków lub dwójki dzieci w różnym wieku.

  Każdy rodzaj siedziska jest całkowicie obrotowy. W każdej chwili możesz obrócić dziecko w stronę, w którą zechce patrzeć.

  Wózek Orbit Baby

  e-runtime.pl/wozek-orbit-baby
  Cena za zestaw 5w1: około 4000 zł

  Nie pozbawiaj się radości płynącej z wspólnych podróży

  Jeżeli Twoja rodzina kocha podróże, nie męczcie się z tradycyjnymi wózkami. Po co, jeżeli dzisiejsza technologia pozwala nam cieszyć się wyjazdami bez uciążliwych nieudogodnień, jakie zawsze były związane z transportem wózka.

  Kolejnym argumentem jest cena. Wózki dziecięce dla podróżników nie są dobrem luksusowym. Ich cena jest porównywalna z ich popularnymi na rynku odpowiednikami, nieprzystosowanymi do aktywnego trybu życia rodziców. Warto więc poszukać atrakcyjnej alternatywy i czerpać radość z wspólnych, rodzinnych wyjazdów.

  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-runtime.pl oferującego wózki dziecięce, foteliki oraz inne artykuły dla ciekawych świata dzieci oraz ich aktywnych rodziców.

   

   

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *