Zajrzyj !

  Gadżety filmowe coraz bardziej popularne w Polsce!

  Autor dnia 7 listopada 2015

  Każdy szanujący się fan chciałby mieć prawdziwy rekwizyt z planu filmowego. Czasami można je kupić na aukcji, jednak nie wystarczy ich dla każdego. Na szczęście gadżety filmowe są dostępne dla wszystkich.

  Dzięki coraz większej popularności filmów fantasy i science fiction gadżety filmowe są coraz bardziej poszukiwanym towarem. Zarówno fani Gwiezdnych Wojen jak i Gry o tron mogą znaleźć wiele rzeczy związanych z uwielbianym przez nich światem. Obecnie nawet najbardziej poszukiwane plakaty czy repliki broni można kupić w Polsce w jednym ze sklepów internetowych, np.:
  http://idealneupominki.pl/gadzety-filmowe

  Kubek czy miecz?
  Gadżety filmowe można podzielić na te bardziej i mniej użyteczne z punktu widzenia zwykłego człowieka. Dla prawdziwego fana kubek w kształcie głowy Dartha Vadera nie będzie przecież tylko elementem użytkowym. Często takie gadżety przeznaczone są na prezent, nie tylko z okazji urodzin. W końcu taki gadżet jak lampka nocna w kształcie świetlnego miecza może być ciekawą ozdobą nowego mieszkania i doskonałym podarunkiem. Podobnie zresztą jak silikonowe formy lodowe, ponieważ nie ma chyba fana Gwiezdnych wojen, który nie chciałby mieć własnej Gwiazdy Śmierci, choćby była jedynie z zamrożonej wody, ciasta lub galaretki.

  Lampka Darth Maulsilikonowe formy lodowe star warskubek Datrh Vader

  (foto.: http://idealneupominki.pl/)

  Repliki broni służą zazwyczaj jako elementy kolekcji. Jeśli nie są wykonane z metalu mogą być także rekwizytem na zlotach fanów danego filmu lub fantastyki w ogóle ? na przykład Pyrkon. Należy pamiętać, że doskonała replika miecza Thorina z Hobbita nie jest dobrym prezentem dla młodego fana, ponieważ może być niebezpieczna. Lepiej jest zdecydować się w takim przypadku na bardziej bezpieczny ?laserowy? zabawkowy miecz.

  star-wars-lightsaber-kylo-ren-replika1-1-fx-deluxe-miecz-swietlny-gwiezdne-wojny-4 hobbit_orcrist_miecz_thorina_replika da08e4a3c8e3ca5d4b3fa4b4eb63e39a
  (foto.: http://idealneupominki.pl)

  Chociaż maskotki i różne inne mniejsze gadżety, takie jak breloczki i inne są niedoceniane, ale potem mogą stać się poszukiwane i osiągać wysokie ceny na aukcjach kolekcjonerskich. Warto więc wziąć to pod uwagę, gdy chcemy kupić gadżet związany z Bilbo Bagginsem.

  Na co zwracać uwagę kupując gadżety filmowe?
  Gadżety filmowe można kupować w różnych miejscach. Dostępne są w sklepach internetowych i na aukcjach. By być pewnym zakupu przede wszystkim warto sprawdzić, czy sklep lub właściciel na pewno oferuje oryginalny gadżet. Podróbki mogą być wykonane bez atestów i z nieodpowiednich materiałów, przez co biżuteria czy broń nie wyglądają tak jak powinny. W przypadku choćby naszyjnika Arweny, jakość ma bardzo duże znaczenie ? warto zwrócić uwagę, czy metal nie wywołuje alergii. Cena gadżetu także jest istotna ? zbyt niska może oznaczać, że produkt nie jest oryginalny.

  Gadżety dla młodszych i nie tylko
  W przypadku młodszych fanów filmu repliki broni mogą się nie sprawdzić. Najlepsze będą gadżety jedynie wzorowane na prawdziwych mieczach lub po prostu maskotki i inne. Niektórzy na pewno docenią możliwość zakupu szachów, które pozwalają stoczyć bój o ulubione uniwersum. Można zdecydować się na słynne szachy czarodziejów z Harry?ego Pottera, czy też grę z postaciami z Władcy Pierścieni.
  naszyjnik_arweny_3

  Z bogatej kolekcji różnych filmowych gadżetów każdy fan na pewno znajdzie ten najbardziej wymarzony i interesujący, a dzięki łatwej dostępności także w Polsce, może to zrobić już dziś.

  4 Comments

   Napisz komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *