Zajrzyj !

  Piosenka na urodziny dla dziecka – SUPER PREZENT

  Autor dnia 14 listopada 2019

  Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla swojej pociechy? Podpowiadamy, że doskonałym rozwiązaniem może okazać się personalizowana piosenka urodzinowa. Taki upominek z pewnością sprawi maluchowi wiele, wiele radości. Czym jest personalizowane piosenka i dlaczego warto zdecydować się na jej zakup? Odpowiedź znajdziecie poniżej zapraszamy do lektury!

  Czym jest personalizowana piosenka urodzinowa?

  Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest personalizowana piosenka urodzinowa. Jest to piosenka z teledyskiem przygotowywana z myślą o konkretnym dziecku. W utworze padają imię malucha oraz informacja na temat jego wieku. To nie koniec, w teledysku pojawiają się fotografie solenizantki bądź solenizanta.

  Piosenki personalizowane od Efli

  Firma Elfi proponuje urodzinowe Sto lat. W piosence cała wioska elfów złoży życzenia maluchowi, sympatyczne postaci zatańczą specjalny taniec, chór zaśpiewa piosenkę, co więcej, na końcu sam Święty Mikołaj pogratuluje maluchowi ukończonego wieku. W piosence pojawi się imię malucha, a w teledysku zobaczymy jego zdjęcia.

  Kolorowy teledyski i skoczna wesoła melodia z pewnością zrobią ogromne wrażenie na maluchu i jego gościach.

  Jak zamówić urodzinową piosenkę?

  Aby zamówić piosenkę dla dziecka, wystarczy dosłownie kilka minut.

  • Krok pierwszy to uzupełnienie formularza, w którym należy podać takie informacje, jak imię i wiek dziecka. Wszystkie zamieszczone w formularzu dane są poufne.
  • Krok następny to dołączenie zdjęć malucha.
  • Ostatnia czynność to dokonanie płatności ‒ cena piosenki to 19,89 zł. Zapłacić można przelewem tradycyjnym, elektronicznym, kartą kredytową lub za pośrednictwem PayPal.
  • Po około dwóch godzinach piosenka zostanie przesłana na podany adres e-mail. Utwór można odtwarzać na dowolnym urządzeniu, można również nagrać go na płytę.

  Na koniec warto dodać, że Efli oprócz urodzinowego Sto lat proponują również piosenkę Kaczuchy.

  Dlaczego warto podarować dziecku piosenkę urodzinową?

  Dlaczego warto zdecydować się na zakup urodzinowego Sto lat dla swojej pociechy? Powodów jest wiele poniżej najważniejsze z nich:

  • to oryginalny prezent, który sprawi, że Twoje dziecko poczuje się naprawdę wyjątkowo,
  • piosenka personalizowana będzie pamiątką na długie lata,
  • piosenka jest dostosowana do najmłodszych odbiorców,
  • skoczna melodia może stanowić podkład muzyczny do wielu zabaw.

  Ponadto:

  • Elfi zapewniają błyskawiczną realizację zlecenia,
  • jeśli piosenka nie spełni oczekiwań można zwrócić ją w przeciągu 180 dni.

  Podsumowanie

  Wszystkim, którzy szukają oryginalnego prezentu dla dziecka podpowiadamy, że piosenka personalizowana to wyjątkowy drobiazg, który z pewnością zrobi wrażenie na  każdym maluchu.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *