Zajrzyj !

  Prezent dla chłopca. 5 zabawek, którymi zaskoczysz swoje dziecko

  Autor dnia 8 grudnia 2014

  Szukasz inspiracji na prezent pod choinkę dla chłopca? Przygotowaliśmy raport, z którego dowiesz się, czym zaskoczyć kilku- oraz kilkunastolatka i gdzie szukać oryginalnych pomysłów na bożonarodzeniową paczkę.

  Świąteczne pomysły na prezent dla chłopca

  1. Inteligentny i programowalny robot Robone TT313

  Robon TT313 jest jedną z najbardziej oryginalnych zabawek stworzonych z myślą o maluchach, których porywa świat robotyki i SF.

  Zdalnie sterowany, inteligentny robot został zaprogramowany w taki sposób, aby reagował na kilkadziesiąt złożonych poleceń, a dzięki wbudowanej pamięci – dziecko może samodzielnie zaprogramować zabawkę do realizacji jego indywidualnych komend.

  Inteligentny robot Robone:

  • poprawia zdolność percepcji dziecka,

  • rozwija wyobraźnię,

  • ułatwia zapamiętywanie,

  a przy tym jest prosty w obsłudze i nie wymaga pomocy oraz specjalnego zaangażowania ze strony rodziców.

  2. Sportowy samochód na baterie: Subaru Impreza WRC

  Oryginalny zdalnie sterowany samochód, który jest wierną repliką Subaru Impreza WRC.

  Zabawka doskonale znosi uszkodzenia mechaniczne, bo do jego produkcji wykorzystano materiały o podwyższonej żywotności. Dziecko może bawić się autem jeżdżąc w mieszkaniu i na zewnątrz budynku.

  Zabawka z powodzeniem radzi sobie na:

  • piasku,

  • żwirze,

  • śniegu,

  • asfalcie,

  • krótko ściętej trawie.

  Subaru Impreza WRC został wyposażony w kompletny system oświetleniowy, a dzięki zastosowaniu wysoce ergonomicznego silnika zabawka nie wymaga zakupu kosztownego osprzętu, np. pod postacią dodatkowego akumulatora.

  Samochód napędzają 4 standardowe baterie AA.

  3. Świecący w ciemnościach quadrocopter Syma X12 Nano

  X12 jest namiastką profesjonalnych dronów, a przy tym oryginalnym pomysłem na prezent pod choinkę dla kilku- oraz kilkunastoletniego chłopca.

  Quadrocopter wykorzystuje sprawdzone doświadczenia jednego z wiodących producentów na rynku modelarskim – firmy Syma, dzięki czemu zabawka doskonale znosi regularne zderzenia z przeszkodami oraz upadki z wysokości.

  Syma X12 Nano jest łatwy w obsłudze, doskonale wyposażony, a dzięki zastosowaniu kolorowego oświetlenia LED – quadrocopter może bawić dziecko także po zmierzchu.

  4. Zdalnie sterowany motocykl na pilota Himoto Burstout

   

  Himoto Burstout to zdalnie sterowany motocykl, który zaskakuje ponadprzeciętnymi osiągami, solidnym wykonaniem oraz precyzyjnym prowadzeniem. W jego obudowie ukryto żyroskop, dzięki czemu zabawka przez cały czas utrzymuje równowagę zarówno podczas prowadzenia po równym asfalcie, jak i wymagającym terenie.

  Do dyspozycji dziecka są m.in. tryb Wheelie, dzięki któremu motocykl może być prowadzony na jednym kole oraz system regulujący maksymalną prędkość jazdy do przodu i tyłu.

  5. Helikopter na baterię z cyfrową kamerą Syma S1007C

  Helikopter Syma S107C + kamera i karta pamięci http://www.gimmik.pl/Syma_S107C_-_kamera_i_karta_pamieci,o,11396.html

  Helikopter Syma S107C + kamera i karta pamięci http://www.gimmik.pl/Syma_S107C_-_kamera_i_karta_pamieci,o,11396.html

   

  Twój chłopiec marzy o zabawce, którą mógłby chociaż na chwilę wzbić się w powietrze? Syma S1007C jest jednym z najchętniej wybieranych helikopterów na pilota w swojej klasie.

  Producent wyposażył zabawkę w zdalnie sterowany moduł, a dzięki cyfrowej kamerze – wszystkie loty mogą być zarejestrowane jako fotografie lub kompletny film z oprawą audio.

  S1007C to wysoce ergonomiczny model, który nie wymaga regularnej wymiany baterii typu AA. W obudowie ukryto akumulator, który może być ładowany przez nadajnik lub kabel USB wpięty do komputera.

  Wszystkie zaprezentowane zabawki dostępne są w sklepie Gimmik

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *