Zajrzyj !

  Puzzle drewniane zwierzęta na wsi

  Autor dnia 18 listopada 2012

  „Puzzle drewniane zwierzęta na wsi” to zabawka przeznaczona dla maluchów powyżej dziesiątego miesiąca życia. Wysoka jakość materiałów i duże elementy są gwarancją bezpiecznej zabawy Twojego dziecka.

  Układanka ma wymiary 30 x 18 x 0,9 cm. Zawiera 15 elementów, które przedstawiają wesołe zwierzątka żyjące na farmie. Zadaniem dziecka jest ułożenie puzzli i przypasowanie ich w odpowiednie miejsca układanki. Rodzic może urozmaicić zabawę, opowiadając maluchowi o życiu poszczególnych zwierzątek, ucząc go odgłosów, które wydają i wspólnie nazywając każde stworzenie. Dziecko pozna przy tym wygląd i nazwy kotka, kury, pieska, ptaszka, konika, owieczki i krowy. Radosne kolory z pewnością przyciągną jego uwagę.

  Namawiaj malucha do samodzielnego układania puzzli. Wyćwiczy wtedy mocniej zdolność skojarzeń i spostrzegawczość, jak również poprawi umiejętność chwytania poszczególnych elementów.

  Tego typu zabawki edukacyjne pozwalają ćwiczyć i rozwijać sprawności już najmłodszych dzieci. Podaruj swojemu maluchowi zdrowy i szczęśliwy rozwój.

  Puzzle kupić tutaj: http://szkolnis.pl/pl/p/Puzzle-drewniane-zwierzeta-na-wsi/213

   

   

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *