Zajrzyj !

  Urodziny dla dzieci z firmą!

  Autor dnia 13 lipca 2017

  Organizacja urodzin dla dzieci nie jest prosta. Trzeba przygotować jedzenie, tort, przekąski. Następnie należy wymyślić jakieś zabawy dzieciom, odwieźć je albo przywieźć. Zaś najgorsze jest sprzątanie – dzieci zawsze zostawią po sobie bałagan. Podsumowując – taka samodzielna organizacja urodzin to dużo pracy. Więc może zostawić to zadanie firmie?

  Jakie mamy możliwości?

  Otóż tu praktycznie jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia oraz wyobraźnia animatorów imprezy i firmy, którą wybierzemy. Na wstępie warto zaznaczyć, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby po prostu takie urodziny dla dzieci firma zorganizowała w naszym domu. Wtedy przyjedzie animator, który zaplanuje odpowiednią zabawę. Zresztą my sami też mamy wpływ na dobór atrakcji. Zazwyczaj także firma zapewni od razu odpowiedni catering.

  Oczywiście urodziny dla dzieci możemy także zorganizować w lokalu firmy. Tu już i animator i liczne atrakcje są na miejscu, podobnie zresztą jak poczęstunek i tort. Warto także rozważyć organizację urodzin dla dzieci w jeszcze bardziej niezwykły sposób. Otóż dzisiaj wiele jest firm, które albo oferują urodziny w takich miejscach jak zoo, basen czy park linowy, albo też te obiekty mają taką ofertę.

  Jak wybrać odpowiednio firmę?

  Pozostaje już tylko pytanie – jak wybrać taką firmę? Otóż najlepiej jet prowadzić poszukiwania przez internet. Dobrze jest również, jeśli jakąś firmę mamy z czyjegoś polecenia. Na początek wybierzmy te firmy, których oferta najbardziej nam pasuje.

  Następnym krokiem jest sprawdzenie opinii innych klientów. Warto również podjechać do siedziby firmy, porozmawiać, zobaczyć, jak wszystko wygląda. Nie wybierajmy firmy, w której coś nam się od początku nie podobało. Ponadto, jeśli tylko nie planujemy imprezy niespodzianki, to warto zabrać ze sobą swoją pociechę.

  Co zyskujemy na zleceniu firmie organizacji urodzin dla dzieci?

  Ciągle jeszcze panuje w naszym społeczeństwie takie powszechne przekonanie, że urodziny dla dzieci, czy zresztą jakakolwiek inna impreza, organizowane przez firmę zewnętrzną a nie przez nas samych, zawsze wiążą się z większymi kosztami. Tymczasem warto choć raz w jednym roku podliczyć, ile kosztowały nas samodzielnie urządzone urodziny dla pociechy, a w następnym – ile zapłaciliśmy firmie. Może okazać się, że kwoty są albo równe, albo nawet urodziny dla dzieci z firmą kosztowały mniej.

  A zatem zyskuje na tym zasobność naszego portfela. Czy coś jeszcze? Tak – pomyślmy sami, ile czasu zyskujemy. Nie musimy nic przygotowywać, o nic się martwić. Tu warto pomyśleć jeszcze dalej – skoro nie organizujemy urodzin, to pewnie ten czas poświęcamy na pracę albo odpoczynek – to również jest cenne. Na sam koniec warto jeszcze dodać, że takie zorganizowane urodziny dla dzieci na pewno spodobają się naszej pociesze!

  Artykuł powstał we współpracy z Uniwersytetem Rozwoju

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *