Zajrzyj !

  Dwa misie – układanka drewniana

  Autor dnia 27 października 2012

  Dwa misie” jest to rewelacyjna układanka drewniana dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Nadaje się zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Jednak to małe piękności na pewno bardziej ucieszą się z możliwości komponowania ubranek dla misiów.

  Zabawka może dostarczyć wiele zabawy nawet dwójce maluchów w tym samym czasie – ubierając wspólnie swoje misie będą miały przy tym jeszcze więcej radości. Kolorowe klocki z łatwością przyciągają uwagę małych szkrabów.

  Układanka zawiera 36 wysokiej jakości drewnianych elementów. Duża liczba klocków pozwala na tworzenie unikalnych strojów. Dziecko ćwiczy przy tym swoją wyobraźnię i kreatywność, dowolnie przebierając swojego niedźwiadka. Co więcej, może zmieniać mimikę misia.

  Zabawka umieszczona jest w solidnej drewnianej skrzynce. Opakowanie znakomicie przydaje się też jako podkładka do zabawy, dzięki której maluch nie musi układać misia na podłodze. Zaś po skończonej grze może samodzielnie sprzątnąć wszystkie elementy układanki. Drewniana układanka „Dwa misie” to zatem świetna zabawa na długie godziny.

  Układankę możesz kupić tutaj: http://szkolnis.pl/pl/p/Dwa-misie-ukladanka-drewniana/118

   

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *