Zajrzyj !

  Jak tanio kupić ubranka dziecięce ?

  Autor dnia 3 czerwca 2015

  Każdy rodzic wie, że utrzymanie dziecka jest niemałym wydatkiem. Dlatego dobrze wiedzieć, jakie są skuteczne sposoby na wygospodarowanie domowych oszczędności.

  sukienka-w-kwiatki-miniclub-68cm

  O ile w kwestii związanej z żywnością malucha na niewiele możemy sobie pozwolić, tak w przypadku kupna ubranek dziecięcych mamy możliwość skorzystania z wielu ofert do wyboru.

  Odzież używana

  Maluchy bardzo szybko wyrastają z ubrań. Niedawno kupione body dziecięce po jednym praniu okazuje się już za małe, podczas gdy nowe śpiochy trzymane na zbliżającą się wizytę u lekarza uniemożliwia swobodne założenie dziecku.  Kupno kolejnych jest oczywiście sporym wydatkiem. Ubranka dla dziewczynek w wielu przypadkach mogą kosztować tyle co dla dorosłej kobiety. Dlatego można posiłkować się odzieżą serwowaną z sklepach z odzieżą używaną. Tego typu ubrania są nie tylko tańsze, ale w wielu przypadkach również dobrej jakości, pomijając już kwestię związaną z tym, że nie są zniszczone. Potem  mogą posłużyć kolejnym pokoleniom. Jeśli jednak nie przekonują nas tzw. secondhandy, zawsze można popytać wśród rodziny i znajomych, czy przypadkiem nie posiadają ubranek po swoich dzieciach.

  sukienka-dla-dziewczynki

  Aukcje internetowe

  Platformy internetowe umożliwiają rodzicom kupno wszystkich przedmiotów i akcesoriów dodatkowych, jakie tylko okazują się być potrzebne dla ich pociechy. Decydując się na kupno wyprawki ze sklepów internetowych, często możemy zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent. Aby przekonać się o słuszności wyboru określonych rzeczy, zawsze można najpierw obejrzeć je w sklepach stacjonarnych, a potem zamówić taniej przez Internet. Drugim rozwiązaniem jest kupno odzieży z serwisów aukcyjnych czy for internetowych, gdzie wielu rodziców odsprzedaje ciuszki, z jakich powyrastały ich latorośle.

  sukienka-w-wisieki-116cm

  Działy z odzieżą dziecięcą w sieciówkach i supermarketach

  Szybki wzrost naszych dzieci jest doskonałym powodem, że nie trzeba wydawać fortuny na wysoce gatunkowe i odporne na użytkowanie ubranka pochodzące od renomowanych firm. Równie dobrze można pozwolić sobie na odzież z sieciówki czy supermarketów, w których można zakupić sukienki dla dziewczynek, bodziaki, bluzeczki, spodenki czy buciki po równie okazyjnych cenach. Jedynie miejskich bazarków warto się wystrzegać, gdyż sprzedawcy często handlują ubraniami pochodzącymi z Dalekiego Wschodu, które mogą okazać się dla smyka szkodliwymi.

  sukienki-dla-dziewczynek

  Prezenty od rodziny

  Jeśli jednak jesteśmy zwolennikami ubrań dobrej jakości, często firmowych, zawsze możemy poprosić o ich zakup rodzinę lub znajomych. Urodziny, święta czy też inne uroczystości stanowią doskonałą okazję do obdarowania smyka jakimś fajnym ciuszkiem, który będzie dla niego bardziej pożyteczny od paczki cukierków czy innych słodkości. Zawsze można również popytać znajomych. Być może mają w swojej szafie ubranka po rodzeństwie, które tylko zalegają im w mieszkaniu. W ten sposób my dostaniemy markową odzież, a oni pozbędą się kłopotu z ich przechowywaniem.

  spiochy

  Sezonowe wyprzedaże

  Jeśli jednak stawiamy na nową odzież, pochodzącą od znanych producentów, zawsze możemy posiłkować się na sezonowych wyprzedażach, które stanowią idealną okazję do nabycia modnych ciuszków po promocyjnych cenach. W wielu przypadkach możemy natrafić nie tylko na przecenioną odzież sezonową, ale również całoroczną, taką jak bielizna czy obuwie.

  ubranka-dla-dziewczynek

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *