Zajrzyj !

  Klocki Magformers – magnetyczna kreatywność

  Autor dnia 24 października 2012

  Magformers to oryginalne i jedyne w swoim rodzaju klocki, które zaopatrzone są w specjalne magnesy neodymowe. Poszczególne klocki o kształtach kwadratów, pięciokątów i trójkątów, pozwalają na tworzenie ciekawych, trójwymiarowych konstrukcji. Młodsze dzieci będą miały okazję do tworzenia prostych figur, zaś starsze z pewnością zaskoczą nas niejednokrotnie pomysłowymi i zaawansowanymi konstrukcjami. To świetna zabawa, która jednocześnie wiąże się z wieloma korzyściami dla rozwoju dziecka.

  Magformers doskonale rozwijają kreatywność dziecka, a także jego wyobraźnię. Dają mu niczym nieograniczone możliwości zabawy, tworzenia ciekawych przedmiotów i pobudzania twórczego, a jednocześnie ścisłego myślenia. Konstrukcja klocków została idealnie dostosowana do celów rozrywkowych. Klocki mogą być konstruowane i łączone w dowolnej konfiguracji, ponieważ nie odpychają się, a wyłącznie przyciągają.

  Magformers to przede wszystkim rozwijanie umiejętności dziecka związanych z kreowaniem nowych pomysłów i kształtów. Dzięki tym klockom maluch poznaje również zastosowanie figur geometrycznych, uczy więc podstaw matematyki. Ponadto pozwalają one dzieciom tworzyć ciekawe kształty, w tym najważniejsze formy architektoniczne, np. mosty, wieże, budynki.

  Magformers możesz nabyć tutaj: http://szkolnis.pl/pl/p/Magformers/472

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *