Zajrzyj !

  Układanka z ubraniami

  Autor dnia 12 stycznia 2013

  Zabawka „Układanka z ubraniami” jest dedykowana głównie małym dziewczynkom, powyżej 3 roku życia. Dzięki temu modelowi układanki, o wymiarach: 30 x 22,5 x 0,8 cm, małe dziewczynki mają wyjątkową szansę poczuć się jak prawdziwe projektantki mody. Zabawka polecana jest szczególnie tym pociechom, które lubią często zmieniać stroje, przebierać się w rozmaite ubrania.

  Układanka to komplet 12 starannie wykonanych drewnianych elementów, przyjaznych dla zdrowia i w pełni bezpiecznych dla dziecka, czego dowodem są liczne atesty zdobyte przez produkt. Każda część układanki posiada funkcjonalny uchwyt ułatwiający zabawę. Wszystkie elementy, a więc rozmaite części garderoby, zostały zamieszczone na drewnianej podstawie zabawki, zaś na środku znajduje się obrazek dziewczynki, do którego można dowolnie przyczepiać ubrania.

  Decydując się na zakup tej ślicznej układanki, dajesz swojemu dziecku okazję do wielu radosnych chwil podczas zabawy. Twoja pociecha poprzez dobieranie poszczególnych elementów garderoby ma szanse twórczo rozwijać swoją wyobraźnię i talenty, a Ty masz pewność, że dobrze spędza czas.

  Układanka do nabycia w sklepie: http://szkolnis.pl/pl/p/Ukladanka-z-ubraniami/137

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *