Zajrzyj !

  Buziaki – śmieszaki, czyli jak pobudzić kreatywność dziecka

  Autor dnia 30 maja 2013

  Zabawa to nie tylko sposób na nudę, ale również możliwość nabywania przez dziecko nowych umiejętności. Wystarczą odpowiednie gry edukacyjne, by maluch w trakcie zabawy zdobywał wiedzę, a przy tym nie odczuwał znużenia.

  Gry edukacyjne to nie tylko nauka pisania i liczenia. Dzięki nim można pobudzić w dziecku kreatywność, rozwinąć zdolność logicznego myślenia, a nawet trenować zdolności manualne.

  Świetnym przykładem tego, jak gry edukacyjne mogą pobudzać wyobraźnię malucha są Buziaki – śmieszaki (http://szkolnis.pl/pl/p/Gra-edukacyjna-Buziaki-smieszaki/891). Jest to gra układanka przeznaczona dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zdaniem pociechy jest ułożenie najśmieszniejszych buziek z dostępnych kartoników. Można je zmieniać w dowolny sposób, uzyskując zupełnie nowe twarze. Gra została przygotowana w taki sposób, by móc ułożyć ponad 5800 unikalnych postaci.

  Kartoniki zostały zaprojektowane w taki sposób, by każda z części idealnie pasowała do siebie. Dzięki temu można uzyskać niezwykle śmieszne twarze, dając przy tym mnóstwo radości każdemu dziecku.

  Z uwagi na swoją specyfikę, gra Buziaki – śmieszaki pozwala pobudzić wyobraźnię malucha. Dziecko ma możliwość tworzenia twarzy w dowolny sposób tak, by uzyskać najbardziej śmieszny efekt.

  Na uwagę zasługują proste reguły, łatwe do zrozumienia przez kilkulatków. Atutem jest również to, że grać można zarówno samodzielnie, jak również w większym gronie (do 4 osób).

  Jeżeli poszukujesz dla swojej pociechy prostej, a zarazem dającej dużo radości gry, Buziaki – śmieszaki z pewnością spełniają te warunki.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *